Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie leczyć skórę głowy Łódź
Autor Wiadomość
miki789
Senior Member
****

Liczba postów: 344
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Gdzie leczyć skórę głowy Łódź
Mam już od blisko dwóch lat bardzo duży problem ze skórą głowy i ciągle pojawiającymi się jakimiś wypryskami, nie wiem czy to łupież czy coś innego. Byłem u kilku dermatologów, stosowałem różne szampony, jakieś kremy, odżywki, ale to nic nie daje, problem ciągle wraca i już kompletnie nie wiem jak sobie z tym poradzić. Jeśli możecie coś podpowiedzieć pod tym kątem to dajcie znać, jak ten problem ewentualnie rozwiązać.

Moje poprzednie tematy:
26-03-2021 11:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,516
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #2
RE: Gdzie leczyć skórę głowy Łódź
W przypadku problemów z łupieżem, który wraca mogę polecić trychologów ze Skin Clinic (https://skinclinicmed.pl/) . Jestem po indywidualnie dobranej u nich terapii i w końcu ten problem udało mi się pokonać, a wcześniej korzystałem już z usług bardzo wielu różnych dermatologów i nikt nie był w stanie zaproponować mi skutecznego leczenia dopasowanego właśnie do moich problemów. Więc jeśli w tym zakresie szukasz to polecam.

Moje poprzednie tematy:
07-04-2021 12:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Gdzie leczyć skórę głowy Łódź
Mogę polecić ci bardzo dobry szampon, który znajdziesz w https://hermzlabs.pl/products/healpsorin-szampon-500ml . Bardzo dobrze sprawdza się w przypadku łupieżu jak i łuszczycy. Dobrze oczyszcza skórę i dodatkowo ją nawilża także jestem pewna, że będziesz zadowolona z jego działania

Moje poprzednie tematy:
17-01-2022 18:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Gdzie leczyć skórę głowy Łódź
Kiedyś myślałam, że choroba skóry to wyrok, kóry jest z nami do końca życia. Okazuje się jednak, że odpowiednią pielęgnacją można fajnie uśpić chorobę. Mi udało się z pomocą Ducray Kelual DS - łatwo dostępnego szamponu z apteki uporać z ŁZS.

Moje poprzednie tematy:
03-03-2022 00:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaskra - jakie są pierwsze objawy i jak można ją leczyć? kardamonka 0 136 16-08-2023 11:28
Ostatni post: kardamonka
  Szampon do skóry głowy z azs mirka 9 595 17-05-2023 16:55
Ostatni post: reversa

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS