Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
regał do magazynu
Autor Wiadomość
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
regał do magazynu
Cześć. Szukam sprawdzonego sklep, w którym znajdę bardzo dobrej jakości regały do magazynu. Znalazłam do tej pory https://regmeb.pl/sw_product_category/re...-magazynu/ lecz jeszcze zastanawiam się nad wyborem, czy możecie mi coś podpowiedzieć?

Moje poprzednie tematy:
20-03-2021 11:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manianna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 911
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: regał do magazynu
Jeśli jeszcze nie znalazłeś regałów to zerknij na ofertę firmy regalsystem.pl. Oni zajmują się sprzedażą regałów nowych i używanych. Bardzo dobrze doradzają w zakresie wyposażenia, zajmują się także transportem zakupionych regałów oraz ich montażem. Na ich stronie znajdziesz pełną ofertę.

Moje poprzednie tematy:
11-12-2021 23:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: regał do magazynu
Oczywiście w magazynie oprócz regałów potrzebne jest również inne wyposażenie, na przykład wózki widłowe. Ale wózek wózkowi nierówny. Jeśli na Waszym magazynie są bardzo wysokie regały, to na pewno przyda się Wam wózek wysokiego podnoszenia. Na stronie internetowej https://www.olesnica24.com/wiadomosci/12...agazynowym możecie sobie nieco więcej na temat takich wózków poczytać, polecam Smile

Moje poprzednie tematy:
13-12-2021 01:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: regał do magazynu
Widzę, że już wyposażacie swój magazyn... Super... A zdradzicie mi tak w ogóle z czego wykonaliście swój magazyn? Jakie materiały zastosowaliście? Bo ja mam cały czas dylemat... Ogólnie myślałam, żeby wykonać ściany przeciwpożarowe , ponieważ będę przechowywać towar latwopalny.

Moje poprzednie tematy:
13-01-2022 15:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lalamido
Senior Member
****

Liczba postów: 639
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: regał do magazynu
Regałów magazynowych jest na rynku cala masa, grunt, to wybrać tą najlepszą ofertę. Może zerknijcie sobie tutaj http://regalsystem.pl/ . Na pewno przy wyborze warto wziąć ten sklep pod uwagę. Mają dobrej jakości regały , różne rodzaje, w zależności od ich zatowarowania. Dostępne na ich stronie regały są odpowiednie dla biznesów z każdej branży. Począwszy od warsztatów, hal magazynowych, a skończywszy na sklepach wielobranżowych.

Moje poprzednie tematy:
10-02-2022 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Oświetlenie magazynu - lepsze rozwiązania? lilynia 5 499 01-12-2023 16:50
Ostatni post: sylka
  Wynajem magazynu malgosiaczek 2 188 31-07-2023 23:04
Ostatni post: danosia

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS