Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
upadłość konsumencka
Autor Wiadomość
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
upadłość konsumencka
Witam. Szukam profesjonalisty, który pomoże mi w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. Bardzo zachęcająca jest oferta https://kancelaria-welenc.pl/upadlosc-konsumencka/ dlatego prawdopodobnie z niej skorzystam

Moje poprzednie tematy:
17-03-2021 15:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,465
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #2
RE: upadłość konsumencka
Informacje na temat upadłości konsumenckiej znajdziecie u Doradca restrukturyzacyjny tutaj macie porady jak samodzielnie przygotować odpowiedni wniosek. Macie informacje kiedy ogłasza się taką upadłość dlaczego. Macie praktyczne wskazówki które udziela specjalista zajmujący się tym tematem. Zerknijcie koniecznie.

Moje poprzednie tematy:
01-04-2021 13:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: upadłość konsumencka
Jeśli chodzi o ogłoszenie upadłości konsumenckiej, to sądzę, że warto w tym zakresie skorzystać z profesjonalnej pomocy. W Warszawie może Wam jej udzielić na przykład Kancelaria Prawna Gawor.Na stronie internetowej https://gaworkancelaria.pl/upadlosc-kons...-warszawa/ możecie sobie o tym nieco więcej poczytać, polecam Smile

Moje poprzednie tematy:
17-04-2021 18:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajteeek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,428
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: upadłość konsumencka
Obecnie ogłoszenie upadłości do trudnych nie należy.

Moje poprzednie tematy:
    12-05-2021 14:11
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Edytamaciuś
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 680
    Dołączył: Aug 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: upadłość konsumencka
    Jak masz zamiar przeprowadzać upadłość konsumencką to musisz wiedzieć że bez prawnika się nie obędzie. Na początek skontaktuj się poprzez tą stronę ekancelaria.tv i prześlij im szczegółowe pytania a zwrotnie dostaniesz odpowiedź w formie pisemnej lub video konferencji.

    Moje poprzednie tematy:
    04-06-2021 16:04
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    raku95
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 408
    Dołączył: Jun 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: upadłość konsumencka
    Na pewno nie jest to często poruszana tematyka, jednak wydaje mi się, że nie ma to jak poszukiwanie odpowiedniego doradcy w tym zakresie. Na pewno będziecie myśleć o prawniku, a ja jednak zasugerowałabym inną drogę, a dokładniej taki portal internetowy https://jak-oglosic-upadlosc-konsumencka.pl/ . Z kursów i odpowiedzi na pytania, jakie są prezentowane na tej stronie, na pewno dowiecie się, jak wygląda i jak ogłosić taką upadłość. Sprawdzajcie, dobrze wam radzę !

    Moje poprzednie tematy:
    05-08-2021 11:42
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    byniek
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,592
    Dołączył: Feb 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: upadłość konsumencka
    Po pierwsze to trzeba doświadczonych radców prawnych do ogłoszenia upadłości wziąć, a jak już to nastąpi to zastanowić się co zrobić z towarem po zamknięciu działalności bo przecież często dużo go zostaje. Na szczęście nie miałem tego problemu, ale warto być przygotowanym na każdą okoliczność. Mimo wszystko liczę każdemu sukcesu w biznesie!

    Moje poprzednie tematy:
    13-09-2021 21:19
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Tym
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 366
    Dołączył: Sep 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: upadłość konsumencka
    W takiej sytuacji powinniście przede wszystkim dobrze zastanowić się nad tym, co konkretnie zdziałać. Jeśli Wasz dłużnik zglosi wniosek o ogłoszenie upadłości, to powinniście zadziałać jak najszybciej, by nie przepadły Was należne pieniądze. Zadbajcie o odpowiednie zgłoszenie wierzytelności w odpowiednim miejscu. Na stronie https://upadlosci-kancelaria.pl/dla-dluz...lych/macie objaśnione, jak należy podejść do tego tematu. Chodzi w końcu o to, by odpowiednio zabezpieczyć swoją wierzytelność.

    Moje poprzednie tematy:
      29-11-2021 15:22
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      byniek
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,592
      Dołączył: Feb 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #9
      RE: upadłość konsumencka
      A czy mamy na forum kogoś z Bytomia, kto kojarzy kancelarie http://www.paulewicz.pl/upadlosc-konsumencka-bytom/ i moze napisac mi kilka slow opinii na ich temat? Bede bardzo, ale to bardzo wdzieczny!

      25-03-2022 12:13
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      alka
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 852
      Dołączył: Sep 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #10
      RE: upadłość konsumencka
      Nie jestem przekonana co do tego że upadłość konsumencka jest dobrym rozwiązaniem. Chyba jednak pożyczka oddłużeniowa wypada lepiej. Przenalizujcie sobie to z resztą sami i dojdziecie w ten sposób do jakiegoś wniosku

      Moje poprzednie tematy:
      31-03-2022 03:58
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Upadłość Michas1991 16 10,653 31-03-2022 03:12
      Ostatni post: alka

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS