Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Staż dla studentów psychologii
Autor Wiadomość
kris12
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,101
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Staż dla studentów psychologii
Tutaj https://psychomedic.pl/staz-dla-psycholo...g-praktyk/ jest ciekawa propozycja dla studentów psychologii. Można bowiem odbyć staż w renomowanej klinice, a po jego zakończeniu jest możliwość wygrania atrakcyjnych nagród. W tan sposób można zdobyć doświadczenie.

Moje poprzednie tematy:
11-03-2017 19:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Staż dla studentów psychologii
Dziękuję bardzo za informacje, przyjrzę się temu bliżej. Przy tej okazji chciałabym także zapytać się czy ktoś z Was może wybiera się na warsztat pt. "Dysfunkcje seksualne kobiet" , które odbędą się w październiku w Centrum CBT w Warszawie? Planuję się na niego wybrać, jednak poszukuję opinii. Czy ktoś z Was może korzystał z takiego kursu?

Moje poprzednie tematy:
26-06-2017 15:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,314
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #3
RE: Staż dla studentów psychologii
Będąc psychologiem warto sobie zrobić kurs hipnozy. Obecnie hipnoterapia staje się coraz bardziej popularna. Wcale się nie dziwię, bo naprawdę pomaga. Usuwa przyczynę, dzięki czemu można pozbyć się problemu. Takie kursy organizuje między innymi Towarzystwo Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą.

Moje poprzednie tematy:
26-04-2018 22:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Akinka
Member
***

Liczba postów: 117
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Staż dla studentów psychologii
Ten warsztat "Dysfunkcje seksualne kobiet" pewnie był ciekawy. Szkoda, że nie trafiłam na ten wątek wcześniej. A weszłam tutaj, ponieważ poszukuję studentów psychologii jednej z krakowskich uczelni, a dokładniej chodzi mi o WSE. Chcę dokształcić się w tym kierunku i trafiłam na http://www.podyplomowe.wse.krakow.pl/psychologia-rozwoju-osobistego-i-zawodowego . Jest tu ktoś, kto Kształcił się na kierunku Psychologia studia podyplomowe kraków? Będę wdzięczna za każde rzetelne info.

Moje poprzednie tematy:
08-05-2018 10:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marcela
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Staż dla studentów psychologii
Widzę, że pisaliście wyżej o hipnozie, zgadzam się, że warto jako psychologowie pójść o krok dalej i zdobyć uprawnienia do terapii hipnozą. Jeśli interesują Was najlepsze kursy hipnozy to koniecznie zobaczcie na ofertę https://akademiahipnoterapii.pl/kursy-hipnozy/ . To najlepsza akademia hipnoterapii w kraju.

Moje poprzednie tematy:
30-04-2022 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ninjaa
Senior Member
****

Liczba postów: 642
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Staż dla studentów psychologii
staże to dopiero na studiach ale najpierw warto wybrać dobrą uczelnię do nauki Smile jeśli chodzi o Warszawę to od siebie polecam Warszawską Akademię Medyczną https://wam.edu.pl/studia-psychologia/. Wysoki poziom, ciekawe zajęcia, dużo ćwiczeń i praktyk. No i to pierwsza w Polsce niepubliczna uczelnia medyczna akademicka Smile

Moje poprzednie tematy:
26-05-2023 11:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wyprawka dla dziecka Manio 58 16,909 26-03-2024 14:06
Ostatni post: dajuber
  randki dla emigrantów karumas 1 337 11-03-2024 12:43
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS