Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zapuścić paznokcie
Autor Wiadomość
mloda99
Junior Member
**

Liczba postów: 30
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Jak zapuścić paznokcie
Jak w temacie.
Czy macie jakieś sposoby na zapuszczenie łądnych i długich paznokci? Niestety ale mam z tym spory problem.

Moje poprzednie tematy:
02-03-2021 11:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
luiz
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Jak zapuścić paznokcie
Miałam dokładnie ten sam problem. Właściwie to po części nadal mam. Obgryzanie paznokci od dziecka. 4 lata temu zaparlam się w sobie, że chce mieć ładne paznokcie i jakoś udało mi się przestać je obgryzać (niestety są bardzo słabe, rozdwajają się i łamią, więc marzenie wciąż niespełnione ), niestety wciąż nie umiem zwalczyć uzależnienia od obgryzania skorek... Na mnie też gorzkie lakiery nie działały...

Nauczylam sie robić sobie hybrydy - nie jest to takie trudne, a jak mam hybrydę na paznokciach to automatycznie przestaje je obgryzać.
https://provocater.pl/pl/blog

Na stronie provocater jest opisane, jak samodzielnie robić sobie hybrydy w domu. Poczytaj sobie.
Moje poprzednie tematy:


Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.
02-03-2021 14:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
betty36
Senior Member
****

Liczba postów: 727
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Jak zapuścić paznokcie
Ja od kiedy pamiętam mam łamliwe, delikatne paznokcie.. bardzo ciężko jest mi je zapuścić.

Moje poprzednie tematy:
09-03-2021 12:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zosienka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,758
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Jak zapuścić paznokcie
Przede wszystkim trzeba regularnie dbać o ich wygląd. W tym celu warto zakupić sobie takie akcesoria jak na przykład frezarka. Można zamówić je online - polecam zajrzeć do tego sklepu internetowego: https://puderek.com.pl/178-frezarki-do-paznokci .

Moje poprzednie tematy:
09-03-2021 14:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gamma
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #5
RE: Jak zapuścić paznokcie
To nie jest prosta sprawa,ale warto pamiętać,że zdrowe, zadbane paznokcie to nasza wizytówka.Muszą być delikatne,stylowo pomalowane,a w razie konieczności mogą być też przedłużane,by wyglądały piękniej.
Istnieje jednak obawa,że nie będziemy mogli się zdecydować którą metodą mamy to wykonać czy ma to być tytan,akryl,a może żel.
Opis każdej z technik jest opisany na http://stylowymag.pl/zel-tytan-akryl-kto...brac-41479

Moje poprzednie tematy:
    22-03-2021 19:15
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Areni
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,038
    Dołączył: Feb 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Jak zapuścić paznokcie
    Kupiłam rewelacyjną odżywkę do paznokci z firmy Victotria Vynn https://victoriavynn.com wiele osób polecało ją do paznokci kruchych i łamliwych. Sprawdza się naprawdę genialnie.

    Moje poprzednie tematy:
    26-08-2021 01:33
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    magda676
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,819
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Jak zapuścić paznokcie
    Łatwe i przede wszystkim zdrowe paznokcie uzyskasz dzięki Eveline 8w1 Total Action. Dla mnie to odżywka numer jeden, bo pięknie wzmacnia paznokcie i przyspiesza ich wzrost. Używamy jej przez około 2 tygodnie, odstawiamy na miesiąc i cieszymy się świetnymi paznokciami.

    [Obrazek: 20211105-124619-1.jpg]

    Moje poprzednie tematy:
    07-11-2021 04:45
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Fitness w pracy - jak pozostać aktywnym w biurze? Meggem 3 226 19-03-2024 19:13
    Ostatni post: koter
      Fitness w pracy - jak pozostać aktywnym w biurze? Meggem 0 0 01-02-2024 20:25
    Ostatni post: Meggem

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS