Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meble
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,476
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Meble
Czy możecie się podzielić przykładowymi realizacjami mebli kuchennych? Przy okazji też podać namiary, kto wam robił dobre rzeczy?

Moje poprzednie tematy:
01-03-2021 10:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Meble
Byłam niedawno w kuchnie Solarz, u producenta tego popularnego przy Wielickiej 87 i wyszłam z podpisaną umową. Nie było sensu się dłużej zastanawiać. Przekonali mnie całokształtem.

Moje poprzednie tematy:
02-03-2021 11:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scyzoryk22
Senior Member
****

Liczba postów: 451
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Meble
Powiem wam szczerze, że to była trudna decyzja. Żona chciała meble na wymiar. Jednak mnie odstraszyła cena i czas oczekiwania. Umówiliśmy się, że sprawdzimy gotowe szafki kuchenne w kilku sklepach i ostatecznie podejmiemy decyzję. Na szczęście żonie przypadły do gustu meble w sklepie Akord i nie musiałem wydawać majątku!

Moje poprzednie tematy:
11-03-2021 18:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kris12
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,101
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Meble
Sprawdźcie sobie koniecznie tutaj https://www.ordesign.pl ofertę na meble. Mają tam wiele różnych propozycji. Myślę, że warto przede wszystkim stawiać na jakość. Solidne meble przetrwają lata i przede wszystkim będą wyglądać idealne. Poza tym warto na pewno wybierać ponadczasowe wzornictwo, dzięki czemu takie meble będą idealnie pasowały do każdego wnętrza.

Moje poprzednie tematy:
12-03-2021 00:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fiona11
Posting Freak
*****

Liczba postów: 822
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Meble
ja też jestem wielką fanką mebli robionych na wymiar Smile jak szukacie czegoś w stylu skandynawskim czy loftowym to zdecydowanie polecam firmę George Azzar https://georgeazzar.pl/. Realizują tu zamówienia indywidualne, meble są solidnie wykonane, w przystępnej cenie. Dużym plusem jest też darmowa wysyłka i aż 100 lat gwarancji.

Moje poprzednie tematy:
15-03-2021 10:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kamilwoszczyna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 756
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Meble
na pewno tez dobrze jest zlecic fachowcom montaz mebli, zeby faktycznie byly solidnie zmontowane. U nas https://montiermebli.pl/montaz-mebli-ikea/ zajmowala sie montazem i naprawde spisali sie na medal, wszystko idealnie rowniotkie i stabilne

Moje poprzednie tematy:
15-05-2021 17:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Meble
A jakie najlepiej Waszym zdaniem wybrać krzesła do jadalni? Mamy duży, drewniany stół i teraz szukamy do niego jakiś ładnych i jednocześnie wygodnych krzeseł. Jak na razie spodobała się nam oferta w salonie meblowy Makarowski. Czy ktoś z Was zamawiał tam kiedykolwiek jakieś meble do domu lub mieszkania? I jak wrażenia? Warto?

Moje poprzednie tematy:
18-05-2021 14:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Meble
Ja ostatnio zamówiłam fantastyczne meble do recepcji w https://www.demico.pl/recepcja,c3622 . Są naprawdę świetnej jakości i dużo nie kosztowały

Moje poprzednie tematy:
19-05-2021 14:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Meble przez internet niemenka 254 162,008 10-01-2024 12:52
Ostatni post: dajuber
  Meble dla każdego czarneszpilki 68 15,597 30-11-2023 21:15
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS