Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koszty założenia firmy
Autor Wiadomość
karolina_61866
Member
***

Liczba postów: 158
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Koszty założenia firmy
Myślisz jak założyć firmę i zarabiać? Pomoże Ci ten artykuł http://wiktorprzedsiebiorczy.pl/koszty-zalozenia-firmy/ Własny biznes to nie tylko praca i zaangażowanie przedsiębiorcy, ale także wszelkie środki materialne, które włożył on w rozpoczęcie i utrzymanie na rynku działalności. Nie sposób określić uniwersalnej sumy, która wystarczyłaby na rozpoczęcie dowolnej działalności gospodarczej, ale jedno jest pewne – nie są to drobne sumy. Co, oprócz podstawowych sprzętów, materiałów, działań marketingowych, półproduktów i surowców będzie potrzebne? Czy konieczne będzie wniesienie jakichś opłat urzędowych? Jakie są koszty założenia firmy? O tym na stronie

Moje poprzednie tematy:
14-04-2016 13:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dziewczynaszamana
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,855
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Koszty założenia firmy
No trochę to kosztuje, warto starać się o dotacje.

Moje poprzednie tematy:
    14-04-2016 20:02
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lidka
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 357
    Dołączył: Nov 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #3
    RE: Koszty założenia firmy
    Oczywiście, ze warto starać się o dotacje. A do kosztów prowadzenia działalności trzeba dodać jeszcze koszty prowadzenia działalności , można je obniżyć. Tańsza jest samodzielna księgowość internetowa którą obsługuje się wygodnie poprzez serwis https://wfirma.pl/samodzielna-ksiegowosc

    Moje poprzednie tematy:
    20-04-2016 19:45
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Elizabeth88
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 337
    Dołączył: Jul 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: Koszty założenia firmy
    Samo zarejestrowanie firmy nie wiąże się z żadnymi kosztami, jednak rozkręcanie biznesu to już zupełnie inna sprawa i trzeba się tutaj solidnie natrudzić, aby móc zaistnieć na rynku. Wobec tego moim zdaniem dużo bezpieczniejsza jest chociażby praca szczecin , bo mamy tutaj możliwość znalezienia stałego zatrudnienia, a jednocześnie będziemy mieli opłacane na bieżąco wszelkiego typu składki.

    Moje poprzednie tematy:
    06-05-2016 15:35
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Waright
    Member
    ***

    Liczba postów: 205
    Dołączył: Apr 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Koszty założenia firmy
    Właśnie też mnie to ciekawiło. Ponieważ chcę otworzyć jako partner biznesowy lokal firmy Western Chicken http://www.westernchicken.pl/, umowa franczyzowa. Czy ktoś kiedyś z Was korzystał ?

    Moje poprzednie tematy:
    08-05-2016 15:35
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    devlin
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 366
    Dołączył: Dec 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Koszty założenia firmy
    koszty są niewielkie poterm trzeba tylko się ogarnać i wybrać księgowość która nie zedrze z nas ostatniego grosza Smile ja mogę polecić wfirma https://wfirma.pl/?ref=e9485e0873fe1aea0464bfaf548b40a7 tutaj macie na nich namiary. Są dość optymalni jeśli chodzi o cenę, funkcjonalnie super bo mają to czego nie mogłam znależću konkurencji, czyli porządną obsługę magazynu , bo przy esklepie to must have Smile

    Moje poprzednie tematy:
    11-05-2016 11:51
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Tehade
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 5
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Koszty założenia firmy
    Ja jak zakładałem firmę to potrzebnych informacji szukałem na stronie 6krokow.pl Bardzo mi pomogli, polecam sprawdzić, nie tylko nowym przedsiębiorcom.
    Moje poprzednie tematy:


      automaty do nakładania klejów
      11-05-2016 13:39
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Ela78
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 629
      Dołączył: Mar 2017
      Reputacja: 1
      Status: Offline
      Post: #8
      RE: Koszty założenia firmy
      Niestety dziś każdy praktycznie zakłada własny biznes. Tak samo mój brat myśli o założeniu firmy transportowej. Widziałam że już jest w trakcie załatwiania wszelkich formalności z działalnością i nawet zapytał mnie czy pomogła bym mu poszukac firmy która by się zajmowała rozliczaniem czasu pracy . Chyba że ktoś z was korzysta już z usług takiej firmy i może polecić ?

      Moje poprzednie tematy:
      07-09-2017 20:45
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Marii675
      Member
      ***

      Liczba postów: 102
      Dołączył: Sep 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #9
      RE: Koszty założenia firmy
      Samo założenie działalności może nie jest bardzo kosztowne, choć to zależy od rodzaju działalności. Ale na tym przecież się nie kończy. W trakcie prowadzenia firmy pojawiają się coraz to nowsze wydatki zwłaszcza te związane z podatkami. Ja przed założeniem działalności zapoznałam się z wieloma książkami, m.in. z taką, która przybliżyła mi mechanizmy opodatkowania działalności gospodarczej: https://www.profinfo.pl/sklep/opodatkowa...25090.html . Dzięki zdobytej wiedzy jestem spokojniejsza i pewniej podejmuję decyzje.

      Moje poprzednie tematy:
      19-09-2017 10:51
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      aniaola37
      Member
      ***

      Liczba postów: 116
      Dołączył: Nov 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #10
      RE: Koszty założenia firmy
      Samo założenie firmy nie kosztuje dużo. Gorzej jest z jej utrzymaniem, a jak chciecie dobrze funkcjonować to musicie zapłacić za reklamę oraz innowacje do biznesu. Polecam wam dlatego systemy klasy ERP od firmy http://sidgroup.pl na które co prawda trzeba wydać pieniądze ale pozwolą one wam z kolei na sporo oszczędności w firmie

      Moje poprzednie tematy:
      22-09-2017 20:09
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Hala produkcyjna dla firmy karolina_61866 139 44,182 18-03-2024 18:07
      Ostatni post: Katarzyna88
        Jakie okna od firmy Drutex polecacie? alicja930 2 129 29-02-2024 23:53
      Ostatni post: alicja930

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS