Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bierzmowanie
Autor Wiadomość
karumas
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,952
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
bierzmowanie
Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://www.sacrum.pl/

Moje poprzednie tematy:
03-01-2022 17:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Traszka
Member
***

Liczba postów: 107
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #2
RE: bierzmowanie
Kiedyś bierzmowanie miało większe znaczenie,młodzi ludzie się do niego solidnie przygotowywali pod okiem księdza czy siostry zakonnej,dzisiaj sakrament stał się tylko okazją do zrobienia imprezy albo spotkania rodzinnego.Poszukując na tego typu okazję odpowiedniej sukienki warto zajrzeć do eleganckiego i stylowego butiku goannstore.pl/odziez/sukienki

Moje poprzednie tematy:
12-01-2022 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scyzoryk22
Senior Member
****

Liczba postów: 451
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: bierzmowanie
Teraz również do bierzmowania należy się przygotować. Przecież jest cała procedura Wink Moja córka będzie miała w przyszłym roku i już się rozglądamy za jakąś salą. Jakie hotele w pszczynie warto brać pod uwagę? Znalazłem hotel Styl70 https://hotelstyl70.pl/ i wydaje się mieć przestronne sale. Na pewno skorzystamy z bazy noclegowej, ponieważ część rodziny będzie dojeżdżać.

Moje poprzednie tematy:
27-02-2022 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS