Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meble
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,471
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Meble
Jakiego znacie producenta z Krakowa, który poradzi sobie z aranżacją małej kuchni?

Moje poprzednie tematy:
22-02-2021 14:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mamakaroliny
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Meble
Co do kuchni to nie mam doświadczenia, ale bardzo lubię zmieniać wnętrza - dodatki i meble. Niestety wszystko kosztuje, dlatego robię to co jakiś czas. Marzą mi się nowe lampy w salonie, upatrzyłam kilka modeli na https://www.edinos.pl/ , muszę jeszcze pokazac mężowi i chyba coś zamówimy. Swoją drogą moda jest teraz taka piękna, że nie wiadomo na co się zdecydować pod względem wnętrzarskim.

Moje poprzednie tematy:
23-02-2021 10:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Meble
Kuchnię robiłem dopiero po zakończeniu innych prac wykończeniowych i do ogólnego stylu się dopasowali w Kuchnie Solarz. Jestem im za to bardzo wdzięczny, bo miałem naprawdę dość unikalne podejście aranżacyjne, mocno kolorowe, praktycznie dziecinne (2 dzieci). Chciałem właśnie kuchnię z delikatną przestrzenią do zabawy, żeby można było usiąść, wspólnie zjeść, może nawet zostawić miejsce na mały telewizor. Wszystko się udało.

Moje poprzednie tematy:
23-02-2021 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zuzia.gola
Senior Member
****

Liczba postów: 511
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Meble
Ja jestem po remoncie właśnie mojego mieszkania i też stwierdziłam że wymienię w nim meble kuchenne. Podobają mi się nowoczesne kuchnie dlatego tteż coś takiego bym chciała kupić. Macie jakieś fajne oferty i propozycje? Pomóżcie w wyborem bo sama nie wiem na jakie się zdecydować.

Moje poprzednie tematy:
23-02-2021 19:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mela12
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Meble
Bardzo nie lubię remontów, ale wiem, że kiedyś trzeba odnowić swoje cztery kąty, chociażby po to, by lepiej się czuć we własnym mieszkaniu. Przeglądam właśnie oferty z meblami, ale nie widzę nic , co by mnie interesowało. A może kupię meble starodawne ? Myślę, że pasowałyby mi do mojego wnętrza, a przy okazji przypominały beztroskie chwile spędzone w dzieciństwie u babci. A wy na jakie meble się decydujecie?

Moje poprzednie tematy:
25-02-2021 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Meble
Każdy ma inne oczekiwania, co innego się też podoba. Ja lubię mieć wszystko idealnie dopasowane, dlatego idealną opcją wydały mi się meble wykonane na wymiar. Taką ofertę też znalazłam tutaj https://rega-meble.pl/szafy-na-wymiar-bielsko-biala/ i planuje skorzystać z usług tej firmy.

Moje poprzednie tematy:
25-02-2021 19:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tapikur
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,217
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Meble
Potrzebne jest też by w takim miejscu znajdował się jakiś fajny stół. Sama zastanawiam się czy nie zakupić takiego https://www.sfmeble.pl/c/stoly-okragle-do-jadalni stołu do naszej kuchni. Uważam, ze to jedno z ważniejszych miejsc w kuchni.

Moje poprzednie tematy:
25-02-2021 20:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zosienka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,758
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Meble
Warto także pomyśleć o zakupie eleganckiego stołu do jadalni. Bardzo duży wybór takich stołów widziałam ostatnio w tym sklepie online: https://www.mebletkaniny.pl/halmar-stoly-cat-426 . Myślę, że Wam też spodobają się ich propozycje.

Moje poprzednie tematy:
28-05-2021 14:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Meble
Mogę zaproponować śliczne łóżka na wymiar warszawa . Cechuje ich przede wszystkim bardzo dobra jakość jak i cena.

Moje poprzednie tematy:
02-06-2021 16:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ametyst
Member
***

Liczba postów: 58
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Meble
Meble to oczywiście podstawa,ale zanim je kupimy, warto przemyśleć jak zaaranżujemy naszą kuchnie,jak połączymy ją z salonem,albo wręcz przeciwnie jak ja oddzielimy od kuchni w sposób nowoczesny i stylowy https://archiweb.pl/aktualnosci/praktycz...alonu-827/
Kuchnia to miejsce w każdym domu wyjątkowe,musi więc być funkcjonalne,wygodne, a zarazem przytulne.

Moje poprzednie tematy:
09-06-2021 13:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Meble przez internet niemenka 254 161,984 10-01-2024 12:52
Ostatni post: dajuber
  Meble dla każdego czarneszpilki 68 15,594 30-11-2023 21:15
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS