Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
etui na telefon
Autor Wiadomość
perystka
Senior Member
****

Liczba postów: 290
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
etui na telefon
Witajcie, czy czy ktoś z Was kupował jakies fajne etui z jakiś ciekawych materiałów ? Na przykład korek albo drewno ? JA właśnie szukam na prezent dla mojego faceta.

Moje poprzednie tematy:
13-02-2021 19:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
manita30
Member
***

Liczba postów: 184
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: etui na telefon
Aaa no widzisz... problem może byc dość konkretny teraz Big Grin bo tez czegoś takiego szukam od kilku dni... ja to bym chciała za to okulary drewaniane, ale wszystko w dość wysokiej cenie, szukam więc czegoś w dobrej cenie i na dodatek wysokiej jakości... Co wy na to ?
Moje poprzednie tematy:


adwokat Wrocław rozwód
15-02-2021 21:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kikom
Senior Member
****

Liczba postów: 456
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: etui na telefon
No to chyba Wam spadlam z nieba.. Bo oglądałam takie dodatki na https://woodfi.pl/ Ogólnie mają dość spory asortyment. Okulary i etui drewniane, do tego wysokiej jakości portfele z korka i uwaga - kopertowka z korka ! to jest dopiero fajna rzecz.
Moje poprzednie tematy:


grzejnik dekoracyjny
22-02-2021 23:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
manita30
Member
***

Liczba postów: 184
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: etui na telefon
Woow faktycznie, wiesz jaki mi się podoba model okularów ? Woodfi timber idealne byłyby dla mojego narzeczonego, musze pomyśleć o zakupie.

26-02-2021 00:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Agusiek55
Member
***

Liczba postów: 143
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: etui na telefon
Coś odpowiedniego do konkretnego waszego modelu telefonu. Wiadomo, że jest to bardzo ważne, wszystko musi być idealnie dopasowane. Ja mam xiaomi mi 11 lite 5g i według mnie telefony od Xiaomi to bardzo dobry wybór dla każdego.

Moje poprzednie tematy:
06-08-2021 16:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,314
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #6
RE: etui na telefon
Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie. Trzeba przede wszystkim dobrze się rozejrzeć w sieci. Niewątpliwie można w ten sposób zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Dodatkowo od czasu do czasu można trafić na fajne promocje.Właśnie w takich miejscach warto robić zakupy.

Moje poprzednie tematy:
31-08-2021 23:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fiona11
Posting Freak
*****

Liczba postów: 822
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: etui na telefon
Zanim będziemy kupować etui trzeba wybrać konkretny model Smile ja bardzo czesto wybieram telefony komórkowe huawei, to znana i ceniona marka a sam sprzęt jest bardzo dobry jakościowo. Można je kupić w salonach lub w sieci np na portalu Pokato Smile tu mają naprawdę konkurencyjne ceny Smile

Moje poprzednie tematy:
02-09-2021 11:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,314
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #8
RE: etui na telefon
Jeśli poszukujecie różnych akcesoriów do telefonu, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć do tego sklepu https://idream.pl/akcesoria-pl/akcesoria-airpods.html . Mają tam bowiem wiele ciekawych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Myślę, że jest to dobre miejsce na małe i duże zakupy.

03-09-2021 00:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #9
RE: etui na telefon
Cóż, to jakie etui na telefon wybierzemy, jest niewątpliwie ważną kwestią. Chyba nikt nie chce korzystać z komórki, z rozbitym wyświetlaczem, w związku z czym warto dokonać tutaj odpowiedniego wyboru.

Moje poprzednie tematy:
07-09-2021 16:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,217
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: etui na telefon
Ostatnio rozglądałam się za telefonem i muszę przyznać, iż bardzo przypadł mi do gustu ten model: Poco F3 . Moim zdaniem firma Poco posiada naprawdę jakościowe produkty w dobrych cenach. Jeśli szukalibyście najodpowiedniejszej oferty cenowej, to koniecznie zajrzyjcie na porównywarkę cen od Ceneo, gdzie znajdziecie najlepsze ceny. Moim zdaniem warto.

Moje poprzednie tematy:
13-09-2021 18:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaki telefon w prezencie dla faceta? Samsumg, LG? Fanta 14 12,013 04-09-2016 08:29
Ostatni post: Ula92

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS