Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieruchomości
Autor Wiadomość
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Nieruchomości
Ja ostatnio trafiłam na ofertę tu https://slawbud.pl/osiedle-naturalife/ Jest tu oferta mieszkań w podwarszawskich Łomiankach. W ich propozycjach są mieszkania o zróżnicowanych metrażach i rozkładach – od 32m² do 96m².. Każda rodzina ma zapewnione miejsce dla samochodu w podziemnym garażu. W pobliżu osiedla dużo zieleni a też szkół, sklepów, także obiektów kulturalnych i sportowych.

Moje poprzednie tematy:
10-09-2023 07:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: Nieruchomości
A co myślicie o zarządcach nieruchomości? Wiele osób się ich boi, ale ja uważam, że to super sposób na dużo łatwiejsze zarządzanie budynkiem. Szczególnie polecam Per Modum, którzy żadnej decyzji nie podejmą poza wiedzą właściciela budynku, a są naprawdę obrotni.

Moje poprzednie tematy:
15-09-2023 00:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,070
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #23
RE: Nieruchomości
nie wiem bo dopiero planuję zakup mieszkania Smile a ogólnie w Krakowie dużo osób szuka mieszkania ale też nowych osiedli nie brakuje, teraz powstaje też osiedle Skwer Harmonia na którym będą nie tylko mieszkania ale też domy w zabudowie szeregowej

Moje poprzednie tematy:
15-09-2023 13:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Yayo
Senior Member
****

Liczba postów: 720
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #24
RE: Nieruchomości
Moim zdaniem najlepiej kupować nieruchomość bezpośrednio od dewelopera. Jeśli szukacie domu lub mieszkania w okolicach Poznania to zerknijcie na ofertę firmy Linea https://murowana.com.pl/nieruchomosci-naramowice . Aktualnie prowadzą sprzedaż nieruchomości w Naramowicach.

Moje poprzednie tematy:
18-09-2023 14:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #25
RE: Nieruchomości
Wiele osób marzy o zakupie nieruchomości w słonecznej Hiszpanii. Może zainteresuje was ten artykuł tu https://europemed.pl/ekskluzywne-mieszka...hiszpanii/ Mowa w nim o możliwościach kupna mieszkania. Hiszpania ma stabilny rynek nieruchomości. Kupno mieszkania może być bardzo dobrą inwestycją.

20-09-2023 07:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
albatros
Senior Member
****

Liczba postów: 369
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #26
RE: Nieruchomości
Cześć, cześć! Dzisiaj chciałbym poruszyć temat budowy własnego domu. Jeśli szukacie inspiracji lub konkretnego projektu, to projekty domów mogą Wam pomóc. W mojej ocenie, oferują tam wiele ciekawych rozwiązań. Serdecznie zachęcam do sprawdzenia i podzielenia się swoimi przemyśleniami!

Moje poprzednie tematy:
25-09-2023 17:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
devlin
Senior Member
****

Liczba postów: 366
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #27
RE: Nieruchomości
Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak dokładnie odbywa się proces zasiedzenia nieruchomości, polecam zajrzeć na stronę jak zasiedzieć nieruchomość. W moim odczuciu, jest to przydatne źródło wiedzy na ten temat.

Moje poprzednie tematy:
02-10-2023 14:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #28
RE: Nieruchomości
Jeśli chodzi o zarządzanie nieruchomościami to może warto sprawdzić https://cityroom.pl/ ? Pracownicy tej firmy posiadają duże doświadczenie i przede wszystkim z wielkim zaangażowaniem podchodzą do spraw klientów

Moje poprzednie tematy:
05-10-2023 18:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,321
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #29
RE: Nieruchomości
W kwestii nieruchomości warto jest pomyśleć o podjęciu współpracy z https://unikat.realestate/wspolpraca/ Swoim partnerom oferują jasne warunki współpracy, określające zyski za każdy "lead" który zakończy się transakcją. Szukają ambitnych agentów nieruchomości, którzy chcieliby współtworzyć z nimi UNIKAT i zapracować na tytuł wiodącej agencji nieruchomości w Warszawie. Warto to rozważyć.

Moje poprzednie tematy:
19-12-2023 10:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  wycena nieruchomosci inwestycyjnych karumas 8 511 14-02-2024 20:06
Ostatni post: barto776
  nieruchomości Maziaja 38 2,484 02-10-2023 13:57
Ostatni post: devlin

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS