Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przebieg aut używanych
Autor Wiadomość
laik66
Senior Member
****

Liczba postów: 588
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Przebieg aut używanych
Zastanawiacie się może nad tym, jak sprawdzić faktyczny przebieg samochodu sprowadzanego z zagranicy? Jeśli tak, to według mnie warto zajrzeć na tą stronę https://carforfriend.pl/jak-sprawdzic-pr...z-niemiec/ . Tam znajdziecie bardzo przydatne informacje na ten temat, dzięki czemu łatwiej będzie wam sprawdzić autentyczny stan techniczny pojazdu. Polecam gorąco wszystkim zainteresowanym!
Moje poprzednie tematy:


Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
03-01-2021 22:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Macerna
Member
***

Liczba postów: 222
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Przebieg aut używanych
Samochody niestety mają bardzo różny przebieg, a często całkiem spory. Auta z większym przebiegiem są niestety bardziej zużyte, o czym trzeba pamiętać. Ja kupiłam stare auto, to od razu musiałam wymieniać katalizator Ford. Wink

Moje poprzednie tematy:
05-01-2021 14:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Iryss
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Przebieg aut używanych
Ważne, żeby przebieg był zgodny ze stanem faktycznym, a różnie się słyszy. Dlatego jak kupować samochód to ta pewność co do przebiegu i ogólnie stanu auta jest niezmiernie ważna. W Porsche Centrum Sopot nie ma o to obaw, tam używane samochody są już wcześniej bardzo dokładnie sprawdzone. Mamy z mężem na oku jeden taki model, który bardzo byśmy chcieli żeby znalazł się w naszym garażu.

Moje poprzednie tematy:
08-01-2021 12:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scyzoryk22
Senior Member
****

Liczba postów: 451
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Przebieg aut używanych
Przy zakupie używanych samochodów trzeba uważać i nie liczyć na uczciwość sprzedającego. Raz bezgranicznie zaufałem, ale Stacja Kontroli Pojazdów w Konstancinie http://www.skp.dyszkiewicz.pl/stacja-kon...dkowa.html poinformowała mnie, że to był błąd. Auto nie przeszło przeglądu. Naprawy musiałem robić na własny koszt.

Moje poprzednie tematy:
30-08-2021 00:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tralinka
Senior Member
****

Liczba postów: 497
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Przebieg aut używanych
Ja nie zwracam nigdy uwagi na te przebiegi, wiem że jakoś da się to cofać dlatego bardziej liczy się dla mnie to w jakim stanie jest auto. Teraz planuję kupić jakiś nowy samochód a obecny samochód osobowy sprzedam chętnie. Jest jeszcze w naprawdę dobrym stanie, na pewno komuś posłuży. Zwłaszcza, że nie wystawię go drogo.

Moje poprzednie tematy:
04-10-2021 23:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karumas
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,952
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Przebieg aut używanych
Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://dyszkiewicz.renault.pl/

Moje poprzednie tematy:
19-12-2021 19:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Skup aut monikabert90 7 320 20-12-2023 13:35
Ostatni post: Eagle
  ozonowanie aut kutno karumas 1 308 30-10-2023 12:51
Ostatni post: fatyka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS