Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oprogramowanie i sprzęt firmowy
Autor Wiadomość
MichałWrok
Senior Member
****

Liczba postów: 436
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Oprogramowanie i sprzęt firmowy
Witam!
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie konkretne podpowiedzi w zakresie wyboru dobrej jakości oprogramowania i sprzętu firmowego? Jeżeli tak, to liczę na konkretne informacje jak to poszło. Jednocześnie, czy mieliście może okazję korzystać z pomocy https://sklep.comel-it.com/2960s jeżeli tak, to oczywiście będę wdzięczny za informacje i wskazówki również czy wybór Switch Cisco Catalyst 2960S 24 będzie dobrym kierunkiem. Pozdrawiam serdecznie!

Moje poprzednie tematy:
25-12-2020 13:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Oprogramowanie i sprzęt firmowy
Każdy z nas zapewne wie, jak ważne jest bezpieczeństwo danych medycznych, jak zresztą i w każdej branży. Wszystko przede wszystkim powinno odbywa się zgodnie z RODO. Każdy chce mieć zapewnioną odpowiednią ochronę swoich danych.

Moje poprzednie tematy:
04-01-2021 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kamilwoszczyna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 756
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Oprogramowanie i sprzęt firmowy
Do firmy na pewno przyda ci sie jeszcze program do monitoringu naleznosci - u nas https://monpay.pl/ przyniosl naprawde super sporo oszczednosci. Dodatkowo odkad go mamy zauwazam ze faktycznie kontrahenci sie spieli i zaczeli placic na czasSmile

Moje poprzednie tematy:
21-01-2021 18:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Oprogramowanie i sprzęt firmowy
Całkiem dobrym pomysłem mogłoby być tak zwane oprogramowanie dedykowane. Z tego, co widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.thinq.pl/Oprogramowanie, można takie oprogramowanie zamówić w firmie THINQ zajmującej się właśnie nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi Wink Jeśli więc myśleliście nad czymś takim, polecam współpracę z tą firmą.

Moje poprzednie tematy:
22-02-2021 18:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Emil434
Senior Member
****

Liczba postów: 581
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Oprogramowanie i sprzęt firmowy
Jeżeli natomiast szukacie dla siebie dobrego sprzętu komputerowego to na pewno warto odwiedzić sklep KomputeryMarkowe.pl w którym znajdziecie również monitory używane z wyższej półki co do których masz pewność odnośnie sprawności. Obsługa kompetentna i chętna do pomocy, do tego są również laptopy czy także komputery stacjonarne. Mam nadzieję, że także znajdziecie dokładnie to czego szukacie bez przepłacania. Ja tak kupiłem sobie sprzęt do pracy i komputer dla synka Smile

Moje poprzednie tematy:
27-04-2021 22:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kotar
Senior Member
****

Liczba postów: 524
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Oprogramowanie i sprzęt firmowy
Bardzo ważne będzie to, byście zawsze stawiali na takie oprogramowanie, które odpowiednio wspomoże rozwój Waszego przedsiębiorstwa. Jeśli chodzi o mnie, to na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście poszukali czegoś, co przyniesie Wam realne korzyści. Na stronie https://www.ccontrols.net/pl/produkty/op...olidworks/ czytałem więcej na temat jednego oprogramowania i zastanawiam się, na co warto stawiać. Co myślicie na ten temat?

Moje poprzednie tematy:
    24-12-2022 02:43
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dajuber
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 3,200
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Oprogramowanie i sprzęt firmowy
    Jednym z fachowych sklepów które w swoim asortymencie posiadają różnego rodzaju programy dla urządzeń elektronicznych jest https://bezpiecznykomputer.com.pl/manufa.../emsisoft. Polecam Wam zapoznać się z tą ofertą ponieważ znajdziecie tam nie tylko produkty dla domu ale również szkół, instytucji medycznych czy organizacji non profit. Wśród licznej oferty znajdziecie m.in. programy antywirusowe, optymalizację dla komputerów, oprogramowanie EDR, MDR, NDR, XDR, oprogramowanie zabezpieczające i wiele więcej. Wyróżnia ich nie tylko wysoka jakość oferowanych produktów ale także bardzo konkurencyjna cena.

    Moje poprzednie tematy:
    25-01-2023 13:57
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Aldonka88
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 385
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Oprogramowanie i sprzęt firmowy
    Planujesz zakup laptopa do pracy, ale nie wiesz, na jaki model się zdecydować i jednocześnie na przykład ma to być opcja dla grafika, inżyniera, architekta, fotografa, czy programisty to możesz zajrzeć do portalu WybieramLaptopa https://www.wybieramlaptopa.pl/ranking-l...sjonalisty Znajdziesz tam najlepsze modele w różnych kategoriach, takich jak wydajność, rozmiar, procesor, grafika czy oczywiście cena. Na pewno dużo łatwiej będzie Wam podjąć przemyślaną decyzję, aby jednak był to sprzęt który posłuży latami.

    Moje poprzednie tematy:
    05-09-2023 13:32
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Firmowy sprzęt snowboardowy szybciutka 6 7,926 12-02-2024 14:24
    Ostatni post: dajuber
      sprzęt komputerowy karumas 2 333 22-10-2023 09:58
    Ostatni post: adolescencia

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS