Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Korepetycje
Autor Wiadomość
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,819
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Korepetycje
Hej! Są mi potrzebne jakieś fajne korepetycje dla mojego dziecka i najlepiej, jeśli będą one online. Wiecie może, gdzie mam szukać pomocy i gdzie konkretnie się zgłosić?

Moje poprzednie tematy:
16-12-2020 18:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scyzoryk22
Senior Member
****

Liczba postów: 451
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Korepetycje
Wiem, że teraz online jest bezpieczniej. Jednak musisz pamiętać, że bardzo ciężko jest się w ten sposób uczyć. Do mojej córki przychodzi studentka chemii. Pomaga jej przy matematyce, chemii oraz fizyce. Teraz jest dużo pomocy, również w internecie. Zostawiam wam świetną stronę z przelicznikami jednostek https://rozmiary.com.pl/paskal/. Przyznam się, że sam często korzystam.

Moje poprzednie tematy:
08-01-2021 07:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olla molla
Senior Member
****

Liczba postów: 303
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Korepetycje
Magda676, nie wiem czy akurat tego będziesz szukać, bo też nie piszesz w jakim wieku masz dziecko ale sami dla córki kupiliśmy takie kursy powtórkowe od firmy IDEA KURSY. Mogę Ci bardzo je polecić. Co oferują? Kursy powtórkowe do matury, do egzaminu ósmoklasisty ale mają też wariant korepetycji - chemia, fizyka, matematyka czy język polski. Nasza córka jest akurat w trakcie powtórki maturalnej ale przejrzyj sobie ich stronę, a pewnie coś spokojnie znajdziesz dla swojej pociechy. My jesteśmy bardzo zadowoleni, a córka wiele się uczy.

Moje poprzednie tematy:
29-03-2021 13:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajteeek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,424
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Korepetycje
Korepetycje się przydają, zwłaszcza gdy zależy nam na podciągnięciu się w nauce.

Moje poprzednie tematy:
    02-04-2021 14:04
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    michalinka100
    Member
    ***

    Liczba postów: 245
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Korepetycje
    (29-03-2021 13:06)olla molla napisał(a):  Magda676, nie wiem czy akurat tego będziesz szukać, bo też nie piszesz w jakim wieku masz dziecko ale sami dla córki kupiliśmy takie kursy powtórkowe od firmy IDEA KURSY. Mogę Ci bardzo je polecić. Co oferują? Kursy powtórkowe do matury, do egzaminu ósmoklasisty ale mają też wariant korepetycji - chemia, fizyka, matematyka czy język polski. Nasza córka jest akurat w trakcie powtórki maturalnej ale przejrzyj sobie ich stronę, a pewnie coś spokojnie znajdziesz dla swojej pociechy. My jesteśmy bardzo zadowoleni, a córka wiele się uczy.

    @olla molla, my też korzystaliśmy z oferty Idea Kursy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Ich kursy dla Ósmoklasisty są świetnie prowadzone, synowi bardzo przydała się taka powtórka do egzaminu. Tym bardziej, że przerabiali arkusze zadań. To była dobra inwestycja w edukację dziecka. Będę też polecać.

    Moje poprzednie tematy:
    02-05-2021 15:05
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    adolescencia
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 892
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Korepetycje
    Pomyślałam sobie, że skoro jesteśmy w tym temacie to podrzucę Wam namiary na stronę: https://buki.org.pl/korepetycje/ekonometria/warszawa/ jeśli komuś z Was potrzebna jest ekonometria, a konkretnie korepetycje w Warszawie to bardzo polecam. Znajdziecie tam spory wybór korepetytorów w przystępnych cenach Wink

    Moje poprzednie tematy:
    19-06-2021 12:52
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    aleksy3
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 302
    Dołączył: Jun 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Korepetycje
    Prowadzone korepetycje przez http://edu-center.com.pl to zajęcia dydaktyczne dedykowane uczniom w różnym wieku. Dostępne są zajęcia z języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego.

    Moje poprzednie tematy:
    08-09-2021 12:35
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    yoohoo
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,756
    Dołączył: Jan 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Korepetycje
    Mnie pomogły korepetycje, ale muszą być prowadzone w dobry sposób.

    Moje poprzednie tematy:
    08-09-2021 15:10
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    byniek
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,592
    Dołączył: Feb 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Korepetycje
    No właśnie zastanawiam się nad wykupieniem dodatkowego nauczania dla mojego dziecka ponieważ nauka chemii przychodzi mu trudniej niż nauka innych przedmiotów. Nie mówię, że to źle, bo u mnie było podobnie w czasach szkolnych pytanie tylko czym kierować się przy wyborze korepetytora?

    Moje poprzednie tematy:
    17-09-2021 09:22
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    monikabert90
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,419
    Dołączył: Nov 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Korepetycje
    A jeśli chodzi o naukę języka angielskiego, to lepiej Waszym zdaniem zapisać się na korepetycje czy może na jakiś profesjonalny kurs? Ja widziałam ostatnio na stronie internetowej https://lingteam.pl/kurs-konwersacyjny-angielski, że na przykład szkoła językowa Ling Team organizuje kurs konwersacyjny angielski. Podobno może on znacznie poprawić umiejętności językowe. Co o tym sądzicie?

    Moje poprzednie tematy:
    29-09-2021 19:39
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      korepetycje do matury Monia01 14 6,246 06-01-2021 06:28
    Ostatni post: alidek
      Korepetycje z języka angielskiego lidka 12 8,048 18-06-2020 22:22
    Ostatni post: kostusia

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS