Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deweloper
Autor Wiadomość
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Deweloper
Jak oceniacie jakość inwestycji Wielka Odrzańska Invest, oczywiście chodzi mi o Szczecin. Wiecie może, kiedy oddają i czy to dobry moment na dokonywanie rezerwacji?

Moje poprzednie tematy:
16-12-2020 15:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,520
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #2
RE: Deweloper
Myślę, że kupują głównie pod wynajem https://wielkaodrzanska.pl/oferta/, natomiast sąsiedztwo idealne, sam budynek klasyka, zabytkowy właściwie, świetnie odświeżony, prestiżowa lokalizacja dla biznesu, popularna. Jakbym miał większą zdolność kredytową to bym się nawet nie zastanawiał. Niestety poszedłem w coś innego, ale nie wiem, czy temat się zwróci.

Moje poprzednie tematy:
17-12-2020 10:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MichałWrok
Senior Member
****

Liczba postów: 436
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Deweloper
Jeżeli szukacie ciekawej oferty deweloperskiej we Wrocławiu oraz okolicach to tutaj śmiało mogę wymienić Lokum Deweloper - https://lokum-deweloper.pl/oferta/lokum-vista/ którzy świetnie rozwinęli swoją ofertę i stawiają coraz to ciekawsze osiedla w świetnych lokalizacjach. Dlatego warto już wcześniej zabrać się za poszukiwania i złapać przystępne okazje aby mieszkać w świetnych warunkach i cieszyć się spokojem i pięknym otoczeniem przez kolejne lata Wink

Moje poprzednie tematy:
18-12-2020 14:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
perystka
Senior Member
****

Liczba postów: 290
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Deweloper
Bardzo piękne mieszkania i w dobrej cenie ma deweloper http://www.oazabandurskiego.pl/ ładne miejsce do zamieszkania, swietnie wyposażone budynki i cudna zielona okolica

Moje poprzednie tematy:
21-12-2020 02:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elenka
Senior Member
****

Liczba postów: 637
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Deweloper
W Polsce działa wielu ciekawych deweloperów i jestem pewna, ze w każdej części kraju można znaleźć coś godnego zainteresowania. Jeśli chodzi o Ożarów Mazowiecki to warto zapoznać się z ofertą Home Premium https://homepremium.pl/. Działają na rynku już wiele lat, cieszą się dobrą opinią wśród klientów. Ceny mieszkań za metr nie są wygórowane Smile

Moje poprzednie tematy:
29-12-2020 16:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,073
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Deweloper
Zgadzam się, jest wielu deweloperów godnych zaufania i też uważam że trzeba stawiać na takie firmy jak Atal bo wtedy minimalizujesz stres i ryzyko zakupu mieszkania z którego nie będzie zadowolony

Moje poprzednie tematy:
26-03-2021 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
manita30
Member
***

Liczba postów: 184
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Deweloper
Cóż czasami bywa tak, ze trzeba ogarnac aneksowanie umów kredytowych Niemal wszystkie formalności załatwione przez panów z wyżej wymienionej firmy.
Moje poprzednie tematy:


adwokat Wrocław rozwód
31-03-2021 17:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Iryss
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Deweloper
Wybór dewelopera jest mega ważny kiedy decydujemy się na zakup mieszkania. Po to człowiek tyle kasy płaci, często jeszcze kredyt zaciąga żeby był zadowolony ze swoich wyborów. Natomiast jak już się mieszka to żeby nie było żadnych problemów warto polegać na sprawdzonych zarządcach. U mnie w Warszawie jest to Per modum. Nie ma sąsiadów, którzy by na cokolwiek narzekali.

Moje poprzednie tematy:
07-04-2021 21:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  deweloper arlta777 4 249 02-06-2023 12:13
Ostatni post: dajuber
  Deweloper pawelpruski 2 926 17-03-2023 16:38
Ostatni post: reversa

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS