Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adwokat
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,476
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Adwokat
Czy możecie się podzielić waszymi historiami rozwodowymi, jak podeszliście do wyboru adwokata, jak to się wszystko zaczęło? Wszystkie wskazówki mile widziane.

Moje poprzednie tematy:
11-12-2020 13:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kamilwoszczyna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 756
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Adwokat
Oj mi bardzo pomogl moj adwokat w trakcie sprawy rozwodowej. nie bylo latwo, bo zalezalo mi na orzeczeniu winy zony a ona strasznie sie migala, ale mecenas Weglowski nie poddal sie i twardo stal za mna po kolei przywolujac dowody na jej niewiernosc. Naprawde swietna robota

Moje poprzednie tematy:
13-12-2020 22:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Clumok
Senior Member
****

Liczba postów: 328
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Adwokat
Ja po prostu szukałam najlepszego adwokata w okolicy - wpisujesz w wyszukiwarkę np. Adwokat Lublin i patrzysz, kto ma najlepsze opinie. Jak masz to potem z kim skonsultować, to też warto tak zrobić. Mi polecano kancelarię Ubi Ius i też to samo podpowiedziała wyszukiwarka - zdecydowałam się i naprawdę świetnie poprowadzili sprawę, więc polecam serdecznie Wink

Moje poprzednie tematy:
30-12-2020 14:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Adwokat
Rozwodziłam się z adwokatem dr Adamem Gautierem w Gdańsku, dostępny pod telefonem 514 33 55 10. Dalej opiekuję się synem, uzyskałam alimenty, jakie chciałam. Mąż mi nie robi problemów. W sumie to się dogadaliśmy. Chciałam, żeby dzieci miały dalej ojca, ale w nieco innym trybie. Zamierzam ułożyć sobie życie z kimś innym, a adwokat mi to umożliwił bez ciągłego wracania do tematu rozwodu. Wszystkie sprawy pozamykałam już, dotrzymuję zobowiązań, mąż również i tak można działać. Polecam.

Moje poprzednie tematy:
16-03-2021 13:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Adwokat BooMan 18 1,047 27-03-2024 09:39
Ostatni post: Eagle
  Adwokat elacara 12 563 08-03-2024 16:22
Ostatni post: patisia78

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS