Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdrowie
Autor Wiadomość
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Zdrowie
(24-10-2022 22:30)kamusia napisał(a):  w dzisiejszych czasach żeby chorować to trzeba mieć pieniądze, dobrze, że chociaż DOZ nie podwyższa cen i wciąż można u nich się w przystępnych kwotach zaopatrzyć
Oj tak, podpisuję się pod tym. Sama kupuję swoje leki i suplementy już tylko w DOZie, zawsze mieli dobre ceny. a teraz jest to szczególnie zauważalne.

Moje poprzednie tematy:
28-10-2022 22:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzony200
Member
***

Liczba postów: 215
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: Zdrowie
Gdy byś potrzebowała dobrego gabinetu ginekologicznego, to wpadnij do Kołobrzegu na ul Szpitalną ,przyjmuje tam świetna doktor Barbara Blicharczyk. babka jest naprawdę super, do tego ma spore doświadczenie w branży i mega podeście.

Moje poprzednie tematy:
03-11-2022 18:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,218
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #23
RE: Zdrowie
Hej. Ostatnio zastanawiałam się, czym jest i skąd się bierze czop woskowinowy. Koleżanka doradziła mi, że na stronie tego portalu lix.com.pl. Można tam znaleźć wiele ciekawych informacji na ten temat, między godziną rzeczywiście czymś takim zaciekawieniem, to polecam wam tam zerknąć.

Moje poprzednie tematy:
14-11-2022 23:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #24
RE: Zdrowie
Super, że teraz w takim temacie bardzo dużo się mówi i świetnie, że wiemy, po jakich specjalistów sięgać. Jeśli ktoś z Was szukałby dobrego kardiologa, to koniecznie zerknijcie na stronę https://www.kardiologkielce.com/ . Myślę, że warto polecać sobie różnych specjalistów.

Moje poprzednie tematy:
17-11-2022 13:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieduzy
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,022
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #25
RE: Zdrowie
U dzieci można spotkać takie choroby jak na przykład różyczka. Dlatego warto wiedzieć trochę więcej o tej chorobie. Tutaj znajdziecie bardzo ciekawy artykuł na ten temat: https://www.nowafarmacja.pl/blog/rozyczk...powiklania .

Moje poprzednie tematy:
17-11-2022 15:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,313
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #26
RE: Zdrowie
W temacie zdrowia, każdemu kto stara się dbać o swoje zdrowie polecam suplement dostępny na stronie https://medicalhoney.pl/. Jest to skoncentrowany ekstrakt propolisu w połączeniu z przebadanymi laboratoryjnie naturalnymi miodami pszczelimi, które mają hamujący wpływ na komórki glejaka wielopostaciowego. Firma ta w porozumieniu z Uniwersytetem Medycznym w Białymstoku zajmuje się działalnością produkcyjną oraz usługową związaną z profilaktyką i kuracją wspomagania terapii chorób nowotworowych. Szczerze polecam te produkty.

Moje poprzednie tematy:
21-11-2022 10:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #27
RE: Zdrowie
Poczytajcie sobie koniecznie tutaj https://mothersprotect.com/produkt/krolowa/ na temat adaptogenów. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat tego typu produktów. Dowiecie się na co pomagają i w jaki sposób działają. Ważne jest zawsze to, aby stawiać na jakość oraz praktyczne rozwiązania, które faktycznie pomogą w danym problemie.

Moje poprzednie tematy:
23-11-2022 23:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #28
RE: Zdrowie
W takim razie co powiecie na temat https://www.fazafestiwal.pl/wpis/centrum...y-rodzinie takiego centrum bo moim zdaniem fajnie, ze taka inicjatywa jest w moim miescie, w swoich tez macie tego typu centra pomocy rodzinie?

Moje poprzednie tematy:
26-11-2022 17:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
foxi
Senior Member
****

Liczba postów: 350
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #29
RE: Zdrowie
O zdrowie możemy i powinniśmy dbać naszym codziennym zachowaniem, codziennymi nawykami. To regularnie uprawiany sport oraz zdrowa dieta żywieniowa - są dla naszego zdrowia tak ważne. Ważne jest także dostarczanie naszemu organizmowi odpowiedniej dziennej dawki witamin. Czy wiecie na przykład jak przyjmować witaminę d ? Warto zapoznać się z tymi informacjami , bo są one niezwykle ważne dla naszego zdrowia.

Moje poprzednie tematy:
27-11-2022 19:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Henryk3
Senior Member
****

Liczba postów: 701
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #30
RE: Zdrowie
Wiadomo, że zapotrzebowanie na witaminę d3 u dzieci trzeba zaspokajać suplementami, ale jaki najlepiej? Jaka witamina D3 u Waszych maluszków sprawdziła się najlepiej i nie powodowała problemów z brzuszkiem?

Moje poprzednie tematy:
29-11-2022 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zdrowie a apteka ragerian87 141 97,519 28-09-2023 15:44
Ostatni post: dajuber
  zdrowie Maziaja 154 112,749 07-07-2023 10:28
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS