Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pranie i prasowanie
Autor Wiadomość
ewelina546
Senior Member
****

Liczba postów: 573
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
pranie i prasowanie
Od roku jesteśmy na swoim. Mogę robić wszystko ale pranie i prasowanie, to jakaś tragedia. Jak wy sobie radzicie? Jakieś patenty?

Moje poprzednie tematy:
30-11-2020 00:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karinos83
Senior Member
****

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: pranie i prasowanie
A może wygodniej będzie oddać wszystko do pralni? Nie wiem skąd jesteś, ale w Warszawie jest ta pralnia https://www.pralnia-warszawianka.pl/ . Rzuć okiem, bo mają bardzo kompleksową obsługę. Do tego działają szybko i profesjonalnie. Pralnia jest na telefon i odbiera pranie z domu klienta. To ogromna oszczędność czasu zwłaszcza w Warszawie.

Moje poprzednie tematy:
01-12-2020 15:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MichałWrok
Senior Member
****

Liczba postów: 436
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: pranie i prasowanie
Ja nie lubię tych czynności, a szczególnie robienia prania. Natomiast warto sobie na spokojnie przeanalizować możliwości i jednocześnie przekonać się jak dobrze sprawują się zsypy na pranie które mamy również w naszym domu i pensjonacie. Daje to zdecydowanie dużo łatwiejsze segregowanie rzeczy i jednocześnie wysoką wydajność jeżeli jest dużo osób do obsłużenia. Warto się przekonać jak tego typu opcje działają i przede wszystkim czy również będą w stanie sprostać Waszym wymaganiom w codziennym użytku Smile

Moje poprzednie tematy:
30-12-2020 10:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: pranie i prasowanie
A jakie macie w Waszych domach kosze na pranie? Ja ostatnio bardzo ładne i praktyczne widziałam na stronie internetowej https://tohurt.pl/84-kosze-na-pranie. Niektóre z nich są tak ładne i eleganckie, że mogą wręcz stanowić ozdobę w łazience. A Wy co o nich sądzicie? Który kosz na pranie z tej oferty najbardziej się Wam podoba?

Moje poprzednie tematy:
23-02-2021 12:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: pranie i prasowanie
Jasne, że wygodnie jest oddać wszystko do pralni, ale wiadomo też, że wiąże się to z kosztamiSmile Ja zainwestowałam jakiś czas temu w zestaw pralkę i suszarkę PerfectCare - z Electroluxa. Ubrania są idealnie doprane, bałam się, że po suszeniu w suszarce bębnowej będzie problem z wygnieceniem ubrań, ale jestem pod wrażeniem - właściwie nie muszę używać żelazka.

Moje poprzednie tematy:
13-04-2021 22:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
śliwa
Posting Freak
*****

Liczba postów: 842
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: pranie i prasowanie
Nie wiem czy wiecie, ale bardzo praktyczne są kapsułki do prania. Nie trzeba dozować proszku, martwić się, że zostanie rozsypany i w ogóle szybko i spranie zrobić pranie. Takie produkty są dostępne tutaj https://sklep.clovin.com.pl/kapsulki-do-prania . Nie da się ukryć, że wybór jest naprawdę ogromny.

Moje poprzednie tematy:
26-09-2021 20:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dzennika5
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: pranie i prasowanie
Wszystko nie jest takie straszne jak może się wydawać, trzeba mieć tylko odpowiednie pomoce co nie. Solidna pralka to podstawa, na pewno wraz z suszarką automatyczną. Mój wybór to pralka ładowana od góry szerokość 35 cm bez problemu zmieściła się w mojej nie największej łazience.

Moje poprzednie tematy:
21-10-2021 14:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,817
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: pranie i prasowanie
Często pierzecie? Ja niestety bardzo często muszę, ponieważ mam w domu dwójkę małych dzieci i muszę zadbać o to, aby ubranka zawsze były czyste Będę teraz testowała nowe produkty, bo chętnie zdecyduję się na ofertę https://mr-ziggi.pl/produkty/ . Mają wszystko to, co do prania jest potrzebne.

Moje poprzednie tematy:
01-12-2021 00:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: pranie i prasowanie
O rany, nienawidzę prasować. więc wiem co mówisz. Ale tak naprawdę odkąd zainwestowałam w pralkę i suszarkę (głównie ten drugi sprzęt) z Electrolux (to seria PerfectCare), właściwie nie muszę prasować Smile

17-01-2022 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
barto776
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,005
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #10
RE: pranie i prasowanie
Jeżeli chodzi o mnie, to niedawno skorzystałem z usług firmy, która wykonała dla mnie profesjonalne ceny prania dywanów kanapy . Wszystko wykonali perfekcyjnie, dywany wyglądają praktycznie jak nowe, dlatego szczerze polecam ich oferte.

Moje poprzednie tematy:
03-02-2022 13:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  pranie dywanów i wykładzin karumas 3 170 21-08-2023 12:45
Ostatni post: korn

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS