Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meble
Autor Wiadomość
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Meble
Możecie mi wskazać ciekawe inspiracje mebli do lokalu komercyjnego? Chodzi mi o restaurację?

Moje poprzednie tematy:
25-11-2020 14:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manianna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 911
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Meble
hmm do restauracji to nie wiem za bardzo. Na pewno firma Ergostore https://ergostore.pl/oferta/aranzacja-i-...klepowych/ oferuje projektyi wyposażanie wnętrz sklepów więc możesz do nich wysłać zapytanie. Teraz klienci bardzo zwracają uwagę na wnętrze czy to sklepu, czy restauracji, więc trzeba starać się urządzić je jak najlepiej.

Moje poprzednie tematy:
26-11-2020 15:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Meble
Właśnie jestem w trakcie aranżowania swojego salonu. Tak wprowadziłam się do mojego wymarzonego mieszkanka. A teraz co trzeba kupić wyposażenie. Całe szczęście w internecie dzisiaj można znaleźć wszystko i tak już znalazłam. Super stolik kawowy , który świetnie będzie się prezentował w moim salonie
jest taki nowoczesny i stylowy.

Moje poprzednie tematy:
28-11-2020 12:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
raku95
Senior Member
****

Liczba postów: 408
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Meble
Na pewno macie w domach odpowiednie meble ze szkła, prawda? Jeśli nie stoliki, które ostatnio wyszły z mody, to szafki, półki, albo po prostu lustra. I one mają różnego rodzaju mocowania, prawda? I one z czasem mogą się wyrobić, albo po prostu zepsuć. I co wtedy? Mebel do wyrzucenia? Nic z tych rzeczy. Tutaj akcesoria do szkła Wam się przydadzą i są sklepy, które się w czymś takim specjalizują. Sprawdźcie koniecznie.

Moje poprzednie tematy:
29-11-2020 10:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,512
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #5
RE: Meble
Powiedziałbym, że zgodnie ze strategią identyfikacji wizualnej ci meble zaprojektują w http://matyjameble.pl/home,4,galeria.html. Bardzo dobrych projektantów mają, dział wizualizacji i co najważniejsze doświadczenie. To jeden z najdłużej działających producentów mebli w okolic Krakowa, dlatego odsyłam przy okazji.

Moje poprzednie tematy:
02-12-2020 10:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
koter
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Meble
Największy wybór mebli do każdego rodzaju wnętrz,znajdziesz tu https://www.edinos.pl/meble
Sklep oferuje meble,które z powodzeniem możesz ustawić w eleganckiej restauracji czy kawiarence.
Znajdziesz w nim stoły,krzesła,komody,półki i wiele innych,o nowoczesnym designie,pięknym wykończeniu i stylowych tkaninach.

Moje poprzednie tematy:
02-12-2020 18:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kris12
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,101
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Meble
Tutaj https://www.belmeb.pl/akcesoria-meblowe/...jniki.html można zakupić różnego typu akcesoria meblowe, w tym amortyzatory i odbojniki. Warto sobie zapisać namiar na ten sklep. Jest tam wiele ciekawych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.

Moje poprzednie tematy:
21-03-2021 00:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
veronaa
Senior Member
****

Liczba postów: 466
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Meble
Ja jestem wielką fanką mebli robionych pod wymiar i na zamówienie. Jeśli rozglądacie się za nowym stołem, stolikiem nocnym czy półkami to warto zapoznać sie z ofertą sklepu Stolywood https://stolywood.pl/. Tu można bez problemu, samodzielnie zaprojektować sobie taki mebel, który będzie nam odpowiadał w 100%. Super jakość, rozsądne ceny, szybka realizacja.

Moje poprzednie tematy:
22-03-2021 08:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kamilwoszczyna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 756
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Meble
To u mnie zonka ostatnio sie napalila na remont salonu, ale musze przyznac, ze znalazla pieknie wykonane meble sambela wprost od producenta wiec udalo nam sie troche zaoszczedzic a kupic porzadne wyposazenie

Moje poprzednie tematy:
23-03-2021 17:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Macerna
Member
***

Liczba postów: 222
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Meble
Ja muszę kupić kilka rzeczy do swojego domu i potrzebne jest mi przede wszystkim jakieś ciekawe łóżko. Chciałabym w końcu kupić coś naprawdę wygodnego. Podobają mi się łóżka kontynentalne. Macie może takie w swoich domach?

Blush

Moje poprzednie tematy:
24-03-2021 11:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Meble pawelpruski 10 1,358 08-04-2024 19:14
Ostatni post: dajuber
  Meble przez internet niemenka 254 163,566 10-01-2024 12:52
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS