Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Młode mamy.
Autor Wiadomość
Jacky
DYKTATOR MODERATOR
******

Liczba postów: 318
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 10
Status: Offline
Post: #11
RE: Młode mamy.
(02-07-2012 20:35)PrawdziwyPolak napisał(a):  Młode matki po prostu zostały pokarane przez BOGA dzieckiem za swe niecny występki jest to swego rodzaju próba i jedyna droga do odkupienia

Jesteś świetnym przykładem takiej kary... ale dlaczego musimy być karani MY? Mówię o twojej obecności na tym forum.

A co do tematu.

Muszę zwrócić się do Bankaia najpierw.

Bankai, dzieci w młodym wieku nie są dobrym pomysłem, mimo że czynniki biologiczne mówią co innego. Zwyczajnie w XXI wieku mamy zupełnie inny model rodziny, coraz więcej kobiet również pracuje, i bardziej logicznym rozwiązaniem jest zadzieczenie w nieco późniejszym wieku.

A Ja, jako osoba upośledzona emocjonalnie, kierująca się logikąuważam że na dziecko trzeba się ZDECYDOWAĆ.
Moje poprzednie tematy:


AngryTak bardzo nie macie życia Angry
02-07-2012 23:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gemello
Papcio Dżemuś
****

Liczba postów: 349
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: -1
Status: Offline
Post: #12
RE: Młode mamy.
co innego jak to dziecko jest tak o z nienacka, bo sie napruła na imprezie i BACH, no nic, w tedy nic nie zrobisz, chyba ze skrobanie, ale to jest TOTALNA głupota. Jesli taka nastka jest juz skazana na to dziecko w wieku tam 15 / 16 lat, to trudno, nie ma tragedii, ktos z rodziny napewno pomoze, jesli nie mama, to babcia, ciocia, kto kolwiek Smile)

A druga sytuacja, gdy 16 latka ma CHEC na chlopaka i pojdzie z nim w tango, i przez jej bezmyslnosc zajdzie w ciaze to jest juz glupota xDD i niech sie w tedy meczy z tym dzieciakiem ;/

Ja osobiscie nie mam nic przeciwko mlodym matkom, to nie jest zdrowe, bo takie dziecko strasznie ogranicza, tym bardziej ze zyjemy w polsce gdzie kazda zlotowka sie liczy ;d ale nie mozna Hejcić takich matek, bo to sa tez ludzie ktorzy popełnili jakis tam blad w zyciu, jak my wszyscy Smile)
Moje poprzednie tematy:


Ja tak sobie marzę,
Że jesteśmy w siódmym niebie,
Że nadszedł czas i w sam raz
Trafiło tam każde z nas.


Ja nie mam przyjaciół, ja mam tylko wrogów ktorych z czasem pokochałem.
03-07-2012 16:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jacky
DYKTATOR MODERATOR
******

Liczba postów: 318
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 10
Status: Offline
Post: #13
RE: Młode mamy.
Żywa istota nie może być błędem. Nie powinna.

04-07-2012 17:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gemello
Papcio Dżemuś
****

Liczba postów: 349
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: -1
Status: Offline
Post: #14
RE: Młode mamy.
Pozwolenie zajscia w ciaze jest bledem, a nie samo dziecko o_O

Pierdzielisz jak potłuczony xD

04-07-2012 21:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
slash
Użytkownik miesiąca

Liczba postów: 217
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 3
Status: Offline
Post: #15
RE: Młode mamy.
mi to nie przeszkadza w ogóle,chcą mieć dziecko,niech mają..chcą się puszczać,niech się puszczają,ja żyję swoim życiem i szczerze mówiąc nie obchodzi mnie co robią inni Big Grin
Moje poprzednie tematy:



Still love you,
I still burn


Love, hate, love
08-07-2012 21:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Misterio
Wielki Mistrz
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #16
RE: Młode mamy.
(02-07-2012 21:26)Scelerisque napisał(a):  Teraz ja bym nie mogła mieć dziecka, co jak co, ale jakbym wpadła (oczywiscie, nie mam zamiaru robic tego w wieku 15-16 lat) to bym usuneła. Niektórzy z Was mogą uznać, ze nie powinnam usuwać, bo ma prawo życ i to dziecko też człowiek, ale to jeszcze nie dziecko to tylko płód.

W tym momencie jak bym był ojcem tego dziecka (zakładamy wszystko teoretycznie) to byś była dla mnie nikim. Bo ja bym wziął na swoje barki obowiązki ojca ten pierwszy rok by mi pomogła rodzina a potem juz bym, miał stałą prace i mógłbym wychowywać dziecko. A teraz inny przykład z życia moja koleżanka z rocznika zaszła w ciąże jest po ślubie i ani myślała że by usunąć dziecko lepiej była szczęśliwa z tego powodu, a wiesz dlaczego bo spotkało ją największe szczęście dla człowieka. I świat sie jej nie zawalił w szkole wzieła nauczanie indywidualne jej mąż pracuje i zaocznie technikum robi także nie jest powiedziane że to koniec świata.
Moje poprzednie tematy:


"Licz na siebie, jeśli potrafisz liczyć "
11-07-2012 19:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scelerisque
Member
***

Liczba postów: 198
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #17
RE: Młode mamy.
Nie mówię, że to koniec świata. Jak chcą dzieci w takim wieku to niech mają, ale jak zachodzą przypadkiem, bo nie potrafią się zabezpieczyć to jak mają zamiar wychować i zabezpieczyć przyszlość dziecka? Epoki się zmieniły i aktualnie mało kobiet/ dziewczyn chce dziecko w wieku 15-16 lat.

Ja nie lubię dzieci i nie zamierzam ich mieć. Może kiedyś mi się to zmieni póki co dzieci to dla mnie jest masakra. A aktualnie dzieciaki są tak rozpuszczane i wychowane z komputerami, że za jakiś czas nie będą wiedziały jak wygląda krowa.

Byś był ojcem, proszę bardzo, ale może noś to dziecko 9 miesięcy w macicy i rób wszystko po to, żeby ono było zdrowe i żywe Smile
Moje poprzednie tematy:


11-07-2012 19:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Misterio
Wielki Mistrz
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #18
RE: Młode mamy.
Widzisz nie wszystkie chcą ale jak wpadną to juz trudno trzeba sie tego podjąć. Oczywiście 9 miesięcy męczarni lecz ja jako ojciec przez 18-20 lat bd dbał o to że by mamusia i dzidziuś mieli co jeść i by mogli godnie żyć Smile więc tochyba wyrównuje te 9 miesięcy co nie ?Smile

11-07-2012 20:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scelerisque
Member
***

Liczba postów: 198
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #19
RE: Młode mamy.
Równie dobrze mama może iśc do pracy, a dziecko zostawić pod opieką rodziców i sama zarabiać, bez łaski ojca.

11-07-2012 20:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Misterio
Wielki Mistrz
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #20
RE: Młode mamy.
Łaski ? Chyba obowiązku chciałaś powiedzieć bo jak facet juz ma to dziecko ma obowiązek je kochać i zapewnic mu jak najlepsze życie. A co do wychowywania dzieci przez samą matke to uwierz mi że to największy debilizm i idiotyzm jak i ze strony matki jak i ojca.

11-07-2012 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS