Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co po maturze
Autor Wiadomość
MonikFalk
Member
***

Liczba postów: 51
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #51
RE: co po maturze
Studia są lepszą opcją, jednak nie każdy się na nie decyduje ponieważ trwają dłużej i wymagają większej pracy. Natomiast jeżeli masz konkretny kierunek w którym chcesz się rozwijać np. Masażysta to tutaj szkoła policealna jest na pewno wygodniejszą opcją i będziesz uczyła się tylko tego co będzie potrzebne w pracy. Dlatego warto abyś również sprawdziła ofertę edukacyjną szkoł Cosinus, bo są w pełni darmowe i pozwolą na zdobycie odpowiednich kwalifikacji zawodowych Smile

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2019 14:04 przez MonikFalk.)
15-01-2019 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lirk
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,362
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #52
RE: co po maturze
Może postaw na spełnianie swoich marzeń? To ważna rzecz, bo tylko w ten sposób będziesz szczęśliwy. Jeśli nie wiesz w jaki sposób to zrobić, to proponuję zapoznać się z twórczością Marii Bucardi, jak również sprawdzić jej spotkania z fanami, które odbywają się na stronie https://bucardimaria.com/archiwum-czas-z-maria-bucardi/

Moje poprzednie tematy:
21-05-2019 22:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tapikur
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,217
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #53
RE: co po maturze
Dobrym rozwianiem jest pójście do szkoły policealnej, nie trwa ona tak długo a już bedziesz mieć w ręku jakiś konkretny zawód. bardzo fajne kierunki mają tutaj https://asedukacja.pl/ . Wydaje mi się, że znajdziesz tam fajne kierunki.

Moje poprzednie tematy:
29-05-2019 18:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lilka91
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,116
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #54
RE: co po maturze
Może szkoła policealna? Na https://asedukacja.pl/ znajdziesz świetna szkołę policealną z mnóstwem ciekawych i przyszłościowych kierunków. Studia nie są obowiązkowe jeśli nie chcesz na nie iść. Znam wiele osób, które nie poszły na studia a mają bardzo dobrą pracę.

Moje poprzednie tematy:
20-06-2019 13:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
IlonaMM
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #55
RE: co po maturze
Mi od zawsze zależało na innych osobach, dlatego też zdecydowałam się na wybór kierunku Opiekun Medyczny w szkole Cosinus. Ich szkoły są w pełni darmowe przez cały okres nauczania, a zajęcia prowadzone w systemie zaocznym także nie kolidują też z pracą. Można sprawnie zdobyć nowe kwalifikacje i tym samym starać się o lepsze stanowiski oraz spełniać się zawodowo.

Moje poprzednie tematy:
03-12-2020 17:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
yoohoo
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,756
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #56
RE: co po maturze
Pamiętajcie, że nie tylko studia są sposobem na rozwój osobisty. Tutaj znajdziecie kilka pomysłów na to, jak samodzielnie zadbać o swój rozwój, zgodnie z aktualnymi zainteresowaniami.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-12-2020 14:42 przez yoohoo.)
11-12-2020 14:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
IlonaMM
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #57
RE: co po maturze
Ja radziłabym Wam, żebyście także rozważyli ofertę szkoł Cosinus ponieważ przygotowała bardzo dobre kierunki kształcenia w szkole policealnej i przede wszystkim postawiła na ten medyczne, jak Opiekun Medyczny, Osób Starszych, czy również Technik Masażysta. Jak znajdziesz trochę wolnego czasu to przejrzyj https://www.cosinus.pl/ gdzie dowiesz się więcej, ale też od razu można wybrać się do ich sekretariatu i dopytać jak to u nich dokładnie wygląda.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-02-2021 16:26 przez IlonaMM.)
02-02-2021 16:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
oktan
Member
***

Liczba postów: 135
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #58
RE: co po maturze
Spotkaj się z doradcą zawodowym, tutaj dałąś za mało info zeby dobrze CIę "zdiagnozować".Poszukaj dobrego doradcy i z nim popracuj. Znajdziesz i cel i pracę i swoje naturalne talenty oraz predyspozycje....

Czasami bez sensu jest iść od razu na studia. I lepiej jest wybrać się do pracy, dopiero potem zacząć studiować jak będzie się wiedziało co chce się robić.

Zerknij sobie również na tę stronę. Jest tutaj kilka porad, jak napisac list motywacyjny oraz ładne cv.
Moje poprzednie tematy:


Ja się nie przyzwyczajam. Nigdy i do niczego. Kiedy się przyzwyczajasz, to jakbyś umierał.
08-02-2021 13:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #59
RE: co po maturze
Osobiście jestem jak najbardziej na tak, jeśli chodzi o wybór szkoły prywatnej, ale pod warunkiem, że będzie to odpowiednia szkoła prywatna. My akurat zdecydowaliśmy się na wybór takiej szkoły, jak Te Vizja. Znajdziecie u nich ciekawą ofertę edukacyjną z rozszerzonym językiem angielskim.

Moje poprzednie tematy:
11-02-2021 03:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #60
RE: co po maturze
No właśnie - a co z maturą? Bo moje dziecko w przyszłym roku wybiera się do liceum i dość długo zastanawialiśmy się na odpowiednią szkołą i w końcu wybór padł na https://tevizja.pl/ . Głównie przekonało nas to, że szkoła uczestniczy w programie IB. Uczestnictwo w takim programie jest możliwością podejścia do matury międzynarodowej. A o niej właśnie moje dziecko myśli. Koniecznie sprawdźcie!

15-02-2021 01:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co po maturze? nastia 12 2,476 19-11-2020 13:38
Ostatni post: elenka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS