Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CrossFit?
Autor Wiadomość
lubomir
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: CrossFit?
Doskonale rozumiem wszystkie zalety crossfitu ale to raczej nie ćwiczenia dla mnie, kilku moich znajomych chodzi i bardzo sobie chwali.

Moje poprzednie tematy:
    21-02-2017 16:38
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Anakonda
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,313
    Dołączył: Feb 2013
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #12
    RE: CrossFit?
    I ja to rozumiem. Ja również korzystam z takich ćwiczeń do których namówił mnie znajomy i efekty są lepsze jak z siłowni. Trening na crossfit genialnie modeluje ciało, wzmacnia mięśnie i wyrabia kondycję. Człowiek dzięki temu czuje się jak nowo narodzony.

    Moje poprzednie tematy:
    21-04-2017 15:04
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    elenka
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 637
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #13
    RE: CrossFit?
    Zgadzam się z tym, że crossfit idealnie sprawdza się w modelowaniu ciała i wpływa na wzmocnienie mięśni. Na początku nie było łatwo ale treningi są tak wciągające i przede wszystkim skuteczne, że szybko można je pokochać Smile Osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tym sportem polecam przeczytać ten artykuł https://tanie-odzywki.pl/blog/31_crossfi...ego-zabrac. Taka mini ściąga - najważniejsze informacje o samej dyscyplinie a także spora dawka motywacji Smile

    Moje poprzednie tematy:
    08-05-2017 15:03
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Danusia16
    Member
    ***

    Liczba postów: 116
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #14
    RE: CrossFit?
    Ja byłam kilka razy na treningach crossfitowych i spodobało mi sie. Niestety później musiałam zrezygnować, bo trochę brakowało czasu.

    Moje poprzednie tematy:
    19-07-2017 14:09
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    keszek
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,243
    Dołączył: May 2018
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #15
    RE: CrossFit?
    Ostatnio uprawiam sporo crossfitu, przyjemnie się to ćwiczy, jest to sport wysiłkowy, jednak rekompensuje to różnorodność ćwiczeń, ale więcej o tym na portalu o zdrowym życiu http://super-fit.pl/crossfit-na-czym-pol...kierowany/

    Moje poprzednie tematy:
    17-05-2018 14:16
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    piotr_8
    Member
    ***

    Liczba postów: 221
    Dołączył: May 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #16
    RE: CrossFit?
    Akademia Treningu Funkcjonalnego http://treningfunkcjonalny.net prowadzi treningi fizyczne połączone z poradami dietetyków dzięki którym na pewno po krótkim czasie zobaczymy efekty.

    Moje poprzednie tematy:
    10-10-2018 15:34
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    FrankieeFran
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 36
    Dołączył: Oct 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #17
    RE: CrossFit?
    Jak dla mnie to jeden z ciekawszych treningów na jaki możecie postawić. Jednak jest to wymagająca rzecz, którą powinniście się zainteresować w przypadku gdy już macie jakiś staż na siłowni, czy też wykonywaliście jakiś trening profesjonalnie lub też półprofesjonalnie. Jak interesujecie się sportem to powinniście równiez zapoznać się z ofertą sklepu Sport Shop Mają tam bardzo duży wybór sprzętu sportowego. Przed wyjściem na siłownie trzeba odpowiednio się zaopatrzyć Wink

    Moje poprzednie tematy:
      11-10-2018 12:47
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      karateka123
      Member
      ***

      Liczba postów: 68
      Dołączył: May 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #18
      RE: CrossFit?
      Crossfit, to bardzo wymagająca forma treningu. Łączy w sobie ćwiczenia siłowe i rozciągające. Zajęcia charakteryzują się dużą intensywnością. Ja podczas takiej sesji naderwałem sobie mięsień, a potem przez długi czas dochodziłem do siebie. Pamiętam, że dobrze sprawdził się wtedy kinesiotaping. Wystarczy wyposażyć się w takie taśmy https://www.orteo.pl/kinesiology-taping i poczytać w sieci, jak je odpowiednio naklejać.

      Moje poprzednie tematy:
        15-10-2018 23:27
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        kajka22
        Senior Member
        ****

        Liczba postów: 550
        Dołączył: Dec 2015
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #19
        RE: CrossFit?
        Bardzo ciekawe. I faktycznie coraz więcej ludzi sięga po takie treningi. Sporo dobrego słyszałam również o treningu jak tu http://wswietnejformie.pl/trening-funkcjonalny-wroclaw/ czyli o treningu funkcjonalnym. Czy ktoś trenuje może coś takiego?

        Moje poprzednie tematy:
        17-10-2018 10:41
        Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Mermagda0
        Member
        ***

        Liczba postów: 115
        Dołączył: Aug 2017
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #20
        RE: CrossFit?
        Bardzo fajny trening, jednak także wymagający. Jeżeli wkręcicie się w temat jednak to zapewniam, że na pewno chętnie będziecie doskonalić swoje ciało i poprawiać z miesiąca na miesiąc kondycje. Ja zaczynam od domowej siłowni. Znalazłam już wygodne drążki na https://specialfitness.pl/21-drazki-do-sciany i inne sprzęty do domowego treningu. Nie lubię zatłoczonych siłowni, zresztą mało kto to pewnie lubi

        Moje poprzednie tematy:
        10-02-2019 20:53
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS