Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jeździectwo
Autor Wiadomość
Kornelia
Member
***

Liczba postów: 94
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Jeździectwo
Ja mam tę przyjemność, że jeżdżę i mam nadzieję, że długo będę mogła to robić. Sama wybieram spośród oferty typu https://horsepol.pl/96-bryczesy-damskie potrzebne mi rzeczy i wiem, że przykładowe bryczesy damskie sporo kosztują. Jestem wdzięczna rodzicom za zaangażowanie i zawsze bardzo zadowolona podczas każdej jazdy.

Moje poprzednie tematy:
14-05-2018 15:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
foxi
Senior Member
****

Liczba postów: 350
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Jeździectwo
Wśród naszych znajomych już kilka osób zajęło się na poważnie jeździectwem .Wcale mnie to nie dziwi , bo konie to wyjątkowo piękne zwierzęta i jak widzę obcowanie z nimi daje dużo przyjemności. Jedną z ważniejszych rzeczy do uprawiania tego sportu, prócz oczywiście samego konia jest sprzęt do jazdy konnej .Warto zajrzeć tutaj - https://wanthaveit.pl/sprzet-dla-poczatk...dy-konnej/ i poczytać nieco na ten temat.

Moje poprzednie tematy:
16-07-2022 06:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aldonka88
Senior Member
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Jeździectwo
Według mnie akurat jeżeli szukacie konkretnych informacji na temat jeździectwa oraz koni to zdecydowanie mogę polecić Wam do sprawdzenia mój ulubiony portal Dressage.pl gdzie można dowiedzieć się m.in ile kosztuje utrzymanie konia i jednocześnie jak długo żyją, czy jak należy go karmić. Na pewno jeśli chcecie posiadać kiedyś swoją stadninę. Pozdrawiam serdecznie!

Moje poprzednie tematy:
31-07-2022 10:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS