Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adwokat
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,520
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Adwokat
Czy możecie się podzielić waszymi historiami rozwodowymi, jak podeszliście do wyboru adwokata, jak to się wszystko zaczęło? Wszystkie wskazówki mile widziane.

Moje poprzednie tematy:
02-10-2020 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Adwokat
Jak nie możesz się dogadać z partnerem byłym to pozostaje ci tylko inwestycja w solidnego adwokata, nie ma innego wyjścia, krótko mówiąc. Wspólny majątek to główna kość niezgody najczęściej, a także plan wychowawczy, właściwie dostęp do dziecka. Kobiety grają dziećmi, jak narzędziami, przedmiotami, w sposób dla mnie nieludzki, ale pomijam już to. Gdzie w Gdańsku do prawnika? Jak chcesz uratować relację z dzieckiem to idź do Adama Gautiera. To jest prawnik z tych, co stawia na skuteczność, nie bawi się w jakieś dziwaczne strategie, tylko mocno naukowe przygotowanie, wszystko potwierdzone, maksymalna pewność siebie. Z taką reprezentacją poczujesz się znacznie lepiej w sądzie rodzinnym, uwierz na słowo.

Moje poprzednie tematy:
05-10-2020 13:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alicja930
Posting Freak
*****

Liczba postów: 999
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Adwokat
Najważniejsze jest to, aby adwokat miał wystarczająco duże doświadczenie w swoim fachu i potrafił dobrze poprowadzić Twoją sprawę. Właśnie takim jest adwokat z Wrocławia, który świadczy swoje usługi na terenie całej Polski. Można mu w pełni zaufać i na pewno będziesz zadowolony z jego usług.

Moje poprzednie tematy:
11-10-2020 23:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,825
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Adwokat
Pierwszy krok, w którym decydujecie o wzięciu rozwodu jest najtrudniejszy. Są osoby, które nie korzystają z pomocy adwokata, ale ja jednak polecałabym znaleźć sobie specjalistę. Wiele kancelarii, np. takich ja ta https://adwokatzakopane.pl/ posiada swoją stronę internetową, na której sprawdzicie, czy zajmują się rozwodami. Jeśli tak, to przeczytaj opinie i umów się na spotkani. Wszystkie formalności, szczegóły oraz sprawy finansowe zostaną na takim spotkaniu ustalone. Adwokat też może nas reprezentować w sądzie, jeśli na rozprawie nie możemy się pojawić.

Moje poprzednie tematy:
18-10-2020 14:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tosia
Member
***

Liczba postów: 174
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Adwokat
Ja akurat adwokata do rozwodu nie potrzebowałam. Jedynie do mojej firmy potrzebny był wreszcie jakiś profesjonalista, który pomógłby mi z obsługą prawną mojej firmy. Znalazłam kancelarię adwokacką Wojas Pawlak w Gliwicach i oni obecnie zajmują się takimi zadaniami.

Moje poprzednie tematy:
19-10-2020 12:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Iryss
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Adwokat
Oczywiście w trakcie rozwodu korzystałam z adwokata, ja miałam takiego z polecenia znajomych. Zawsze tak lepiej, człowiek pewniejszy że dobrze trafił. Pomagał mi adwokat Łukasz Węgłowski, swoją kancelarię ma w Szczecinie. Rzeczowy, kompetentny, pomyślał o wszystkim. Sama też bym go jak najbardziej poleciła.

Moje poprzednie tematy:
24-10-2020 12:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dudson
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Adwokat
U mnie było tak, że dwa razy był wybierany adwokat, aż dotarłem do Pani http://rodzinny-adwokat.pl/ i wszystko udało mi się wygrać. Gdyby nie ten adwokat, to dalej by się ciągnęła sprawa rozwodowa, tak jak było wcześniej.

Moje poprzednie tematy:
26-10-2020 16:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Adwokat elacara 14 735 06-04-2024 19:23
Ostatni post: patisia78
  Adwokat BooMan 18 1,124 27-03-2024 09:39
Ostatni post: Eagle

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS