Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kawiarnia
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,518
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Kawiarnia
Jakie macie doświadczenia z kawiarniami w Krakowie? Gdzie podają normalne jedzenie i nie liczą kosmicznie? Coś na śniadania szukam, bo przed robotą lubię po prostu taki klimat, a na razie na nic ciekawego nie trafiłem. Wszystkie inspiracje mile widziane. Z góry dzięki za udział w dyskusji.

Moje poprzednie tematy:
26-10-2020 11:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Kawiarnia
W wypiekach bardzo smaczne, świeże owoce stosują https://www.facebook.com/pages/category/...21560279/, bardzo mnie to pozytywnie zaskoczyło. Jestem uczulona na jakość obsługi w lokalach gastronomicznych, a już szczególnie w takich kameralnych kawiarniach. Tutaj dałabym najwyższą ocenę. Nawet na opinie odpowiadają klientów, widać doskonalą obsługę klienta, nawet w drobnych szczegółach. To mi się podoba i za to duży pozytyw.

Moje poprzednie tematy:
27-10-2020 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Kawiarnia
My niedługo ruszamy ze swoją kawiarnią we Wrocławiu. To znaczy wtedy, kiedy pandemia się skończy... od firmy https://www.gardenfaber.pl/meble-kawiarn...wroclawiu/ mamy już zamówione meble teraz nie pozostaje nic innego jak czekać na rozwój sytuacji i obserwować jakie obostrzenia znów przyszykuje dla nas rząd... szczerze to trochę masakra z tym najlepiej żeby się to skończyło ;/

Moje poprzednie tematy:
02-05-2021 09:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Kawiarnia
A czy ktoś z Was planuje może otworzyć własną kawiarnię? Jeśli tak, to na pewno przyda się Wam jakiś profesjonalny, wysokiej jakości sprzęt gastronomiczny. Gdzie planujecie kupić takie wyposażenie do kawiarni? Czy będziecie takie sprzęty kupować stacjonarnie, czy może zamawiać przez internet?

Moje poprzednie tematy:
18-06-2021 20:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kawiarnia pawelpruski 1 372 22-10-2020 11:25
Ostatni post: elacara
  Kawiarnia pawelpruski 1 387 08-10-2020 12:01
Ostatni post: elacara

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS