Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bezpieczne zwierzęta
Autor Wiadomość
Tapikur
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,217
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
bezpieczne zwierzęta
Bez względu na to czy jest to pies z hodowli czy też zwykły kundelek, musisz zadbać o to by nie męczyły go kleszcze i pchły. Według mnie , najskuteczniejszym spodobem bedzie taka obroża https://mojzdrowyfutrzak.bayer.com/pl/pa...iez-kotom/ , pies przez pare miesiecy bedzie chroniony przed takimi paskudztwami

Moje poprzednie tematy:
21-10-2020 19:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Layla16
Posting Freak
*****

Liczba postów: 885
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: bezpieczne zwierzęta
Dokładnie, ja także uważam, że o swojego zwierzaka należy odpowiednio dbać. Według mnie to tak naprawdę kolejny członek rodziny. Mój maluszek ma nawet ciepły sweter dla psa . Nie mogę pozwolić żeby psiak marzł na spacerkach. Wiadomo, że teraz temperatury będą coraz niższe.

Moje poprzednie tematy:
23-10-2020 11:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olaprima
Senior Member
****

Liczba postów: 286
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #3
RE: bezpieczne zwierzęta
Nie ma znaczenia czy zwierzęta są bezpieczne, czy nie to i tak trzeba ich pilnować, żeby nie zrobiły czasem komuś krzywdy. Oczywiście dbanie o nie to podstawa. Gdybyście chcieli kupić specjalne psie worki, to koleżanka poleciła mi produkty z tej strony https://psipakiet.pl/psie-worki/ . Dostępne są między innymi z kukurydzy, a wszystkie są biodegradowalne. Warto takie zamówić dla swoich pupili.

Moje poprzednie tematy:
06-11-2020 16:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: bezpieczne zwierzęta
Właśnie wiele osób zachwalało sobie https://shop.look4dog.com/ . Ogólnie jest to bardzo dobry i sprawdzony sklep zoologiczny, dodatkowo też wybór jest duży, więc może jednak to będzie świetna decyzja

Moje poprzednie tematy:
23-05-2023 17:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danosia
Senior Member
****

Liczba postów: 681
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: bezpieczne zwierzęta
Jako miłośniczka psów wiem, jak ważne jest, aby nasi futrzani towarzysze byli szczęśliwi i zdrowi. Dlatego uważam, że regularna pielęgnacja, w tym strzyżenie psów piaseczno nie powinna być pomijana. Według mnie jest to istotna część opieki nad zwierzętami i coś, co powinno być brane pod uwagę przez wszystkich właścicieli psów.

Moje poprzednie tematy:
12-01-2024 17:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zwierzęta Tapikur 6 850 31-12-2023 19:48
Ostatni post: alka
  zwierzęta egzotyczne karumas 4 433 22-07-2022 04:38
Ostatni post: domi.nika

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS