Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muzyka do sklepu
Autor Wiadomość
olajamroz
Member
***

Liczba postów: 181
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Muzyka do sklepu
Hej, jest tutaj może ktoś, kto może się coś wypowiedzieć na temat opłat wstecznych do STOART, ZPAV i ZAIKS? ZPAV żąda ode mnie teraz jakichś opłat za poprzednie lata i nalicza więcej za kolejny rok, kompletnie nie mam pojęcia o co chodzi ale nie bardzo widzi mi się tyle płacić za muzykę, którą w sklepie puszczamy.

Moje poprzednie tematy:
20-10-2020 07:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Muzyka do sklepu
Od jakiegoś czasu jeśli chodzi o muzykę do firmy to korzystamy z oferty przygotowywanej przez https://www.publicmusic.pl/ i powiem szczerze, że dla nas to bardzo dobre rozwiązanie, bo jest dostep do różnych stylów muzycznych, godzinny set muzyczny kosztuje 3 złote więc różne zestawy można sobie wybrać i spokojnie zapewnić w firmie muzykę. A nie ma konieczności płacenia do ZAIKS, ZPAV, STOART i miliona innych podmiotów, które liczą sobie za prawa autorskie.

Moje poprzednie tematy:
29-10-2020 11:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajka22
Senior Member
****

Liczba postów: 550
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Muzyka do sklepu
Co kto lubi. Ale nie od dziś wiadomo, że muzyka popularna jest najlepiej odbierana. No i muzyka powinna pasować do charakteru miejsca. W przypadku sklepów dla młodzieży idealny będzie moim zdaniem hiphop. Tutaj https://preorder.pl/muzyka/13473,wzgorze-ya-pa-3 macie na przykład wydawnictwa zespołu Wzgórze Ya-Pa 3 . Fajny klasyk, który spodoba się chyba każdemu.
Moje poprzednie tematy:


30-08-2021 17:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karinos83
Senior Member
****

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Muzyka do sklepu
Ja do tematu podejdę trochę z innej strony. Chyba każdy z nas lubi słuchać muzyki czy oglądać filmy. Nie wiem, jak Wy, ale ja lubię dźwięk w dobrej jakości. Dlatego pomyślałam, że poprawię akustykę w mieszkaniu. Znalazłam ten sklep https://www.mega-acoustic.pl/ . Mają w ofercie panele, absorbery czy pianki. W sklepie takie rozwiązanie też się sprawdzi.

Moje poprzednie tematy:
09-09-2021 20:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
yoohoo
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,756
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Muzyka do sklepu
Myślę, że sprawdzą się wszystkie optymistyczne, amerykańskie składankiSmile

Moje poprzednie tematy:
21-03-2022 16:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Muzyka AnnaMaria 35 26,444 01-06-2023 13:25
Ostatni post: kajteeek
  Muzyka Elektroniczna! BushuBush 21 22,516 23-01-2023 23:48
Ostatni post: maminka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS