Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meble
Autor Wiadomość
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Meble
Cześć, możecie mi pomóc przy wyborze mebli kuchennych. Mam stosunkowo niewielką przestrzeń do zagospodarowania, więc chciałbym, żeby mi ktoś dobrze pomógł zaplanować. Miejscowość Katowice oczywiście, ewentualnie ludzie z najbliższych okolic.

Moje poprzednie tematy:
08-10-2020 15:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,512
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #2
RE: Meble
Produkują meble kuchenne z faktycznie dobrych materiałów, chociażby z akcesoriami Amix, Blum, Lite http://matyjameble.pl/. Po montażu nie zauważyłem absolutnie żadnych usterek technicznych w meblach. Pewnie w nowym roku wrócę do z kolejnym zamówieniem, bo się szykuję do zakupu kolejnego mieszkania pod wynajem. Na razie czekam, żeby ceny spadły bardziej i jazda Wink

Moje poprzednie tematy:
09-10-2020 09:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nefere00
Member
***

Liczba postów: 85
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Meble
W kwestii mebli do kuchni, to my zainwestowaliśmy w takie na wymiar i po lekko 3 latach są praktycznie jak nowe, jedyne co to zainteresowały mnie ostatnio takie hamulce, które zapobiegają przed trzaskaniem i wiem, że można to samodzielnie zamontować ale nie znam profesjonalnej nazwy ani nie mam pojęcia gdzie to zakupić. Pomożecie?

Moje poprzednie tematy:
09-10-2020 12:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
śliwa
Posting Freak
*****

Liczba postów: 842
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Meble
Jeśli poszukujcie funkcjonalnych mebli dziecięcych i młodzieżowych, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://www.sonik.elblag.pl/meble-dzieci...lodziezowe . Jest tam bowiem namiar na sklep meblowy, w którym można się kompleksowo zaopatrzyć. Myślę, że warto przede wszystkim stawiać na jakość, aby takie meble służyły przez lata. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-10-2020 22:32 przez śliwa.)
11-10-2020 23:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Meble
Ja myślę, że jak najbardziej możecie sprawdzić sobie homepark w Poznaniu, jeśli chcecie zrobić jakieś zakupy dla Waszego domu. Wiele osób zagląda tam, jeśli zmieniają wystrój swojego domu lub jeśli zmieniają miejsce zamieszkania. Myślę, że jak najbardziej można znaleźć tam sklepy warte zainteresowania.

Moje poprzednie tematy:
12-10-2020 00:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Eagle
Senior Member
****

Liczba postów: 677
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Meble
Jeśli chodzi o meble do kuchni to najlepiej postawić na coś, co będzie pozwalało zwiększyć komfort w tym pomieszczeniu. Z tego własnie powodu ja postawiłem na meble na wymiar od firmy JOPP Design z Krakowa. Są idealne, a sam kontakt z firmą oceniam bardzo pozytywnie.
Moje poprzednie tematy:


Energooszczędne domy z drewna
05-11-2020 15:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nefere00
Member
***

Liczba postów: 85
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Meble
Ok, ostatecznie udało się dzisiaj coś takiego zamówić https://akcesoria.meble.pl/p18204,airtic...apter.html w sklepie były jeszcze dostępne znacznie droższe ale pan z obsługi przekonywał, że tym nic w zupełności nie brakuje a jak mam obawy to tym bardziej zakup na początek w sam raz.

26-11-2020 16:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Meble
No to z jednej strony z tego co piszecie meble na wymiar goleniów są warte uwagi, a z drugiej strony jest też kilka ofert mebli z salonów meblowych z kolekcji z tego roku, które można kupić w atrakcyjnych cenach w związku z tym która z ofert jest najlepsza? Big Grin

Moje poprzednie tematy:
17-08-2021 18:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
yoohoo
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,756
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Meble
Może meble drewniane? Jeśli będą wykonane z dobrego drewna, warto się zainteresowaćSmile

Moje poprzednie tematy:
26-08-2021 12:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kris12
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,101
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Meble
Jeżeli poszukujecie mebli do przedpokoju, to na pewno warto zerknąć sobie na tę stronę https://www.sonik.elblag.pl/przedpokoj . Jest tam bowiem sporo różnych ciekawych i praktycznych propozycji, jeśli chodzi o różnego typu rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb. Mebel muszą być praktyczne i funkcjonalne.

Moje poprzednie tematy:
14-09-2021 01:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Meble pawelpruski 10 1,358 08-04-2024 19:14
Ostatni post: dajuber
  Meble przez internet niemenka 254 163,574 10-01-2024 12:52
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS