Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
catering dietetyczny
Autor Wiadomość
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: catering dietetyczny
Właśnie chce podpytać, bo ja na stronie http://www.aspireacademy.pl/ znalazłem kilka ofert na catering dietetyczny w mojej okolicy i nie do konca wiem czym kierowac sie przy wyborze. Moglibyscie mi troche podpowiedziec? Bede bardzo wdzieczny.

Moje poprzednie tematy:
08-12-2020 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
raku95
Senior Member
****

Liczba postów: 408
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: catering dietetyczny
Widząc, jak wiele firm tutaj, do mojego miasta dojeżdża, mogę powiedzieć, że u nas cateringu dietetycznego nie ma, a szkoda. Dlatego będę musiał się sam na przykład spróbować ogarnąć z tą moją dietą. Myślę, że takiego problemu aż nie będzie, bo tutaj https://dietly.pl/blog/zapotrzebowanie-e...e-czynniki mam sporo porad odnośnie wszystkiego, co dotyczy właśnie odchudzania.

Moje poprzednie tematy:
10-12-2020 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Henryk3
Senior Member
****

Liczba postów: 701
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: catering dietetyczny
Zapoznajcie się z ofertą firmy cateringowej Fit Kalorie w Wałbrzychu. Warto podejść do tematu odchudzania z głową, żeby nie było efektu jojo. Sami nie mamy takiej wiedzy jak specjaliści, którzy kompletują posiłki w firmach cateringowych.

Moje poprzednie tematy:
02-01-2021 00:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MichałWrok
Senior Member
****

Liczba postów: 436
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: catering dietetyczny
Ja jestem jak najbardziej za i uważam, że dobra dieta to podstawa do utraty wagi. Dlatego też zdecydowałem się postawić na catering dietetyczny od SportFoodBox w wersji Classic Fit na 2500kcal i przyznam, że czuję się świetnie. Mam energię cały dzień, jedzenie mega smaczne i różnorodne, a do tego co najważniejsze w końcu sylwetka wygląda tak jak to sobie wymarzyłem Smile

Moje poprzednie tematy:
11-01-2021 13:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
veronaa
Senior Member
****

Liczba postów: 466
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: catering dietetyczny
a czy ktoś z Was był już może na detoksie sokowym ? Ja pod koniec ubiegłego roku zamówiłam sobie taki zestaw soków na 3 dni z firmy Nuja https://www.nuja.pl/?gclid=EAIaIQobChMI8...gK1DPD_BwE. Super rozwiązanie dla każdego kto chce bezpiecznie ale skutecznie oczyścić organizm z zalegających toksyn. Soki są bardzo smaczne i pożywne, nie chodziłam głodna. Miałam mnóstwo energii i pozbyłam się uciążliwych wzdęć Smile

Moje poprzednie tematy:
11-01-2021 15:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kamilla
Member
***

Liczba postów: 56
Dołączył: May 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: catering dietetyczny
Jeśli nie wiecie na jaki catering się zdecydować, to świetnym rozwiązaniem jest ta strona: https://cateromarket.pl/catering-dietetyczny/wroclaw Znajdziecie tutaj wszystkie firmy z okolicy oraz opinie. Ja sama szukałam cateringu dietetycznego dla siebie poprzez tę stronę i jestem bardzo zadowolona z obecnego wyboru.

Moje poprzednie tematy:
12-01-2021 17:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #17
RE: catering dietetyczny
Pewnie, warto skorzystać z takiej diety pudełkowej. Ale wiecie... Zdrowe odżywianie się to nie wszystko... No, bo ważny aspektem jest również ruch i odpowiednia ilość snu. Nawet na temat snu, tutaj https://dietly.pl/blog/wplyw-diety-na-sen możecie sobie więcej poczytać.

Moje poprzednie tematy:
23-01-2021 18:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Emil434
Senior Member
****

Liczba postów: 581
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #18
RE: catering dietetyczny
Jeżeli szukacie dobrej opcji dla siebie i nie do końca wiecie na jaki Catering Dietetyczny warto będzie postawić to tutaj zdecydoaniw arto zwrócić uwagę na opcje diet jakie przygotowali w tym również Wegetariańską na którą sama postawiłem i jestem zadowolona. Tym bardziej, że wychodzi to naprawdę nieźle cenowo, ale i do tego mogę liczyć na pełne wsparcie obsługi i pomoc dietetyka żeby odpowiednio ją dopasować pod konkretne potrzeby kaloryczne Smile

Moje poprzednie tematy:
11-05-2021 20:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olla molla
Senior Member
****

Liczba postów: 303
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #19
RE: catering dietetyczny
Korzystam z usług cateringu dietetycznego https://lightcatering.pl/ już kilka miesięcy i mogę wam powiedzieć, że to strzał w dziesiątkę. Ogólnie rzecz biorąc skłoniła mnie do tego lekka nadwaga. Wiadomo też, że jak się ma nadwagę, to również ochota na samodzielne gotowanie oraz nawet głupi spacer spada do zera. Najlepiej by było zostać w domu przed ulubionym serialem i zajadać się popcornem, ale powiedziałam sobie dość i nie żałuję. Polecam Wam Light Catering. Bardzo smacznie i sycąco gotują, mimo że mam 1800 kcal to nie jestem w ogóle w ciągu dnia głodna. Dają też słodkie przekąski, a te bardzo lubię Wink I teraz dołączam też aktywność fizyczną więc jestem coraz bliżej osiągnięcia wymarzonej wagi!!!

Moje poprzednie tematy:
02-06-2021 16:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  catering fatyka 17 1,832 11-04-2024 15:57
Ostatni post: dajuber
  Catering dla leniucha ThunderMan 25 2,423 11-04-2024 13:04
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS