Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Znacie jakiegoś specjalistę, który zajmuje się problemami z łysieniem.
Autor Wiadomość
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Znacie jakiegoś specjalistę, który zajmuje się problemami z łysieniem.
Znacie jakiegoś specjalistę, który zajmuje się problemami z łysieniem. Niestety już dość długo ten problem u mnie postępuje i do tej pory nie udało mi się znaleźć żadnego pomysłu na to by można było sobie jakoś faktycznie z tym poradzić. Jak znacie kogoś do kogo można się udać z tym problemem i będzie w stanie jakieś sensowne rozwiązania zaproponować.

Moje poprzednie tematy:
25-09-2020 11:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olajamroz
Member
***

Liczba postów: 181
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Znacie jakiegoś specjalistę, który zajmuje się problemami z łysieniem.
W moim przypadku skóra głowy była mocno zniszczona i okazało się, że łysienie nie jest problemem genetycznym, ale dotyczy moich problemów skórnych. Dlatego wszelkie szampony nie dawały rady i nic u mnie nie zmieniały. Ostatecznie więc za namową dermatologa, który nie miał na mnie pomysłu trafiłem do trychologa w Wawer Clinic i tam po dokładnym badaniu, wywiadzie dostałem propozycję zrobienia mezoterapii - http://www.wawerclinic.pl/uslugi-kosmety...rycholog/. Okazuje się, że chyba był to strzał w dziesiątkę bo ten problem zaczął zanikać, włosy zaczęły się regenerować. Więc jak szukasz dobrych specjalistów to staraj się do nich na wizytę umówić.

Moje poprzednie tematy:
01-10-2020 08:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Strelka
Member
***

Liczba postów: 169
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Znacie jakiegoś specjalistę, który zajmuje się problemami z łysieniem.
W takich przypadkach trzeba podejść indywidualnie do każdego, problem łysienia może mieć przeróżne podłoże i czasem trzeba się z tym po prostu pogodzić. Dużo osób decyduje się na perukę i pewnie nawet nie wiecie kto z waszych znajomych tatką nosi, teraz można znaleźć mega naturalne peruki. Po te możecie się zgłosić do https://perukikrakow.pl Proponują tu duży ich wybór.

Moje poprzednie tematy:
07-12-2020 22:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aldonka88
Senior Member
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Znacie jakiegoś specjalistę, który zajmuje się problemami z łysieniem.
Warto mieć pod uwagę wybór naprawdę dobrej jakości propozycji, jeśli chodzi o peruki naturalne i syntetyczne. Szeroki wybór propozycji będziecie mogli znaleźć w ofercie https://peruki-sklep.pl/peruki-radom gdzie znajdziecie wysokiej jakości propozycje które świetnie leżą i profesjonalna stylistka na pewno pomoże w dopasowaniu jej po konkretne potrzeby oraz oczywiście styl. Pozdrawiam serdecznie, udanych wyborów i podziel się także z nami swoimi spostrzeżeniami Smile

Moje poprzednie tematy:
14-12-2022 23:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Skuteczne sposoby na odchudzanie się olazola 26 4,676 19-02-2024 15:10
Ostatni post: dajuber
  Co daje się na parapetówkę? mirka 1 178 15-09-2023 09:14
Ostatni post: luiz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS