Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kontrolowanie procesów produkcyjnych
Autor Wiadomość
betty36
Senior Member
****

Liczba postów: 727
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Kontrolowanie procesów produkcyjnych
Cześć Wszystkim! Szukam firmy w ofercie, której znajdę urządzenia do kontroli procesów produkcyjnych. Będę wdzięczna jeśli polecicie mi sprawdzone rozwiązanie.

Moje poprzednie tematy:
21-09-2020 10:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Inżynier Mamoń
Senior Member
****

Liczba postów: 739
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Kontrolowanie procesów produkcyjnych
Ja od jakiegoś czasu pomagam prowadzić biznes mojemu bratu i powiem Wam, że teraz naprawdę ciężko znaleźć dobrą, zaufaną firmę na której w stu procentach można polegać. Bardzo nam zależało żeby do października znacznie rozwinąć naszą produkcję i również skupiliśmy się na kontroli procesów produkcyjnych. Chcieliśmy mieć pewność, że nad wszystkim od A do Z panujemy. W grę wchodził oczywiście zakup profesjonalnego sprzętu. Do gustu przypadła nam oferta firmy https://www.test-therm.pl/ to uznany na rynku dystrybutor i dostawca profesjonalnych przyrządów pomiarowych. Podczas kontroli procesów produkcyjnych bardzo dobrze sprawdzą się przenośne urządzenia pomiarowe, wśród których wyróżnić należy kamery termowizyjne. My zdecydowaliśmy się między innymi na ich zakup w celu monitorowania temperatury. Oferta firmy Test-Therm sprostała naszym oczekiwaniom dlatego stwierdziłem, że podrzucę Wam tutaj informację na ich temat. Jeśli szukacie sprawdzonego rozwiązania to wybierając ich usługi na pewno nie będziecie zawiedzeni.

Moje poprzednie tematy:
22-09-2020 18:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS