Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
piękne włosy
Autor Wiadomość
olajamroz
Member
***

Liczba postów: 181
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
piękne włosy
W drogerii jak tak popatrzę to tych różnych preparatów, które mają gwarantować piękne włosy jest cała masa, a ja potem jak kupuje to już efekt nie jest taki jak u pięknej pani na opakowaniu czy w reklamie. I tak się zastanawiam w takim razie jaki wybrać produkt, by faktycznie te włosy zaczęły wyglądać lepiej.

Moje poprzednie tematy:
03-09-2020 12:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: piękne włosy
Wydaje mi się, że jeśli chodzi o kosmetyki jakie są dostępne to jest tych propozycji sporo, ale znalezienie czegoś co będzie faktycznie do włosów pasowało i efektywnie działało wcale nie będzie prostym zadaniem. W moim przypadku tych prób było wiele i ostatecznie za pośrednictwem https://kv1.pl/ kupuje serię KV-1 Fiber Prestige Moisture i po stosowaniu tych produktów nieco zauważyłem, że te moje włosy wyglądają trochę lepiej więc mam nadzieje, że to odżywienie będzie się utrzymywać.

Moje poprzednie tematy:
16-09-2020 12:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: piękne włosy
Każdy marzy o tym, aby mieć piękne włosy. A, żeby tak było trzeba po prostu o nie odpowiednio dbać. Najważniejszy jest dobór odpowiednich kosmetyków- od tego się zaczyna cała przygoda. Myślę, że tutaj warto wspomnieć o produktach marki Seboradin , które są naprawdę wyjątkowe. Warto tutaj zaznaczyć, że są one w pełni naturalne.

Moje poprzednie tematy:
29-09-2020 11:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zu0816
Posting Freak
*****

Liczba postów: 837
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: piękne włosy
Mnie niestety natura nie obdarzyła pięknymi włosami Sad Mam bardzo cienkie i słabe włosy. Ostatnio zaczęłam myśleć o zakupie peruki z https://perukisklep.pl/peruki-naturalne-krakow/ Stwierdziłam, że to będzie najlepszy sposób na piękne, gęste włosy. Przedłużać nie chcę bo boję się, że moje włosy będą w opłakanym stanie przez to.

Moje poprzednie tematy:
29-09-2020 19:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
betty36
Senior Member
****

Liczba postów: 727
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: piękne włosy
Ja właśnie chyba muszę zainwestować w jakiś dobry suplement ponieważ w okresie zimowym moje włosy zawsze gorzej sobie radzą.

Moje poprzednie tematy:
26-10-2020 11:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: piękne włosy
Wybór kosmetyków czy to do twarzy, czy do włosów to nie lada wyzwanie. Ja stawiam głównie na jakość, skład kosmetyków - dzięki temu mam pewność co do ich działania. Sprawdźcie sobie ofertę https://eveline.pl/wlosy - znajdziecie tutaj szeroki wybór szamponów, maseczek i odżywek na włosy Smile

Moje poprzednie tematy:
27-10-2020 14:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hutkowa
Member
***

Liczba postów: 168
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: piękne włosy
Jakich szamponów używacie? Teraz testuję szampon solverx do wrażliwej skóry, dobrze się sprawdza jak na razie, nie podrażnia skóry i ma też działanie kojące i nawilżające.

Moje poprzednie tematy:
29-10-2020 16:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fromja
Member
***

Liczba postów: 240
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: piękne włosy
Żeby kompleksowo podziałać na skórę i włosy to od paru tygodni biorę kapsułki oeparol z olejem z wiesiołka. Super to działa, widzę efekty i poprawę stanu włosów i skóry.Jesień i zima to na pewno trudniejszy czas dla włosów i przyda się im dodatkowe wsparcie

Moje poprzednie tematy:
06-11-2020 01:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ametyst
Member
***

Liczba postów: 58
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: piękne włosy
A któraś z was stosowała nutrikosmetyki?
Są to suplementy diety,które w swoim składzie mają mnóstwo witamin,minerałów,ziół i owoców,dzięki którym nasze włosy,skóra i paznokcie nabierają zdrowego wyglądu,są lśniące,nie wypadają,są mocne i naturalnie piękne.Nieco więcej na ich temat można sobie poczytać na https://tantus.pl/jak-dzialaja-nutrikosmetyki/

Moje poprzednie tematy:
09-11-2020 18:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
raku95
Senior Member
****

Liczba postów: 408
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: piękne włosy
Włosy mojej żony dla mnie są ładne, ale ona wciąż doszukuje się czegoś, co jej w nich nie odpowiada. Dlatego też pomyślałam, że warto tutaj https://remy-hair.pl/treski-i-doczepiane-grzywki kupić jej na święta doczepianą grzywkę. Wiem, jaki ma kolor włosów i że na razie przy nim zostaje, więc może to będzie dobry plan. Co wy na to? Zgodzilibyście się na taki prezent?

Moje poprzednie tematy:
27-11-2020 17:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  gładkie i miękkie włosy evelinka23 5 799 25-10-2023 10:37
Ostatni post: reversa
  Przesuszone włosy magda676 23 4,765 04-08-2023 18:49
Ostatni post: byniek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS