Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kurs na wózki widłowe
Autor Wiadomość
olazola
Senior Member
****

Liczba postów: 288
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Kurs na wózki widłowe
Cześć! Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zainwestowaniem w kurs na wózki widłowe. Szukam więc sprawdzonej firmy, która organizuje takie szkolenia. Wiecie coś na ten temat i możecie coś polecić? Sporo dobrego w internecie czytałem o tej stronie https://www.kursy-wielun.pl/kurs-na-wozki-widlowe.htm . Co o niej sądzicie? Może ktoś z was korzystał już z ich usług?
Moje poprzednie tematy:


Czasami koszmary mają imię
01-09-2020 00:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
stomed01
Junior Member
**

Liczba postów: 40
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Kurs na wózki widłowe
Kurs na wózki widłowe to świetne rozwiązanie dla młodych osób, które szukają pierwszej pracy. Sama obsługa takiego wózka nie jest trudna, a pracy na takie stanowisko jest na prawdę sporo.

Moje poprzednie tematy:
    02-04-2021 15:02
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    MacieX822
    Member
    ***

    Liczba postów: 83
    Dołączył: Jun 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #3
    RE: Kurs na wózki widłowe
    Można i zasponsorować swoim pracownikom kurs na operatora wózków widłowych, nie jest to aż tak kosztowne, trwa w sumie kilka dni z tego co się orientowałam, no a jak prowadzicie magazyn, firmę produkcyjną to na pewno przyda się wam niejedna osoba z takimi uprawnieniami. Jak z kolei będziecie potrzebować wózków widłowych to zerknijcie sobie na stronkę https://wynajemwozkowwidlowych.com.pl/wy...widlowych/ Tu w dobrej cenie można wynająć taki sprzęt na ile tylko będziecie potrzebować.

    Moje poprzednie tematy:
    19-04-2021 13:29
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lena007
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,315
    Dołączył: Jun 2016
    Reputacja: 2
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: Kurs na wózki widłowe
    Myślę, że w pierwszej kolejności warto zorientować się jak wygląda budowa wózka widłowego. Takie informacje mogą się przydać nie tylko na kursie, ale również kiedy faktycznie zaczniemy już jeździć takim wózkiem i pracować. Gdy coś się wydarzy, to będziemy mogli szybko zdiagnozować usterkę i ją naprawić. Pomyślcie o tym. Wiedzy nigdy nie jest za dużo. Myślę, że pracodawca to doceni.

    Moje poprzednie tematy:
    22-05-2021 22:41
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jowitta41
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,465
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Kurs na wózki widłowe
    Moim zdaniem warto jest posiadać uprawnienia budowlane one dają naprawdę wiele możliwości i korzyści w życiu zawodowym, jak i prywatnym. zastanówcie się nad tym poczytajcie informacje i opinie i zapisujcie się by poszerzać swoje kwalifikacje. Polecam.

    Moje poprzednie tematy:
    15-06-2021 17:28
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    ninjaa
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 642
    Dołączył: Aug 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Kurs na wózki widłowe
    zrobienie kursu to jedno ale zauważyłam, ze wiele osób zastanawia się też gdzie takie wózki widłowe można zakupić lub wynająć. tu polecam zapoznać się z ofertą firmy Agforklift https://www.agforklift.pl/. Szeroki wybór, wysoka jakość sprzętu a do tego bardzo konkurencyjne ceny. Można tu też liczyć na fachowe doradztwo i indywidualne podejście do klienta.

    Moje poprzednie tematy:
    21-06-2021 10:26
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    monikabert90
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,419
    Dołączył: Nov 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Kurs na wózki widłowe
    A co jest Waszym zdaniem lepsze - spalinowe czy elektryczne wózki widłowe? Mi się wydaje, że jednak do pracy w magazynie lepiej wybrać te drugie. Na stronie internetowej https://portalplock.pl/rozmaitosci/elekt...8oYW0iSYuy można znaleźć wiele przydatnych informacji na temat takich elektrycznych wózków widłowych. Polecam się z nimi zapoznać.

    Moje poprzednie tematy:
    27-01-2022 12:12
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jjusti18
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,506
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Kurs na wózki widłowe
    Na pewno taki kurs się bardzo przyda, bo ogólnie to spore jest zapotrzebowanie na operatorów. Jak natomiast już teraz chcecie się dowiedzieć podstawowych rzeczy, przykładowo jak działają wózki widłowe terenowe to tutaj https://www.naszwodzislaw.com/site/art/5...ypozyczyc- macie pomocny artykuł.

    Moje poprzednie tematy:
    11-02-2022 22:37
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Kurs na prawo jazdy Emma 9 836 17-04-2024 11:19
    Ostatni post: Eagle
      Kurs prawa jazdy Emma 4 316 03-04-2024 15:17
    Ostatni post: Eagle

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS