Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór szkoły podstawowej
Autor Wiadomość
mich325
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Reputacja: 0
Status: Offline
RE: Wybór szkoły podstawowej
Jeśli miałabym wybierać drugi raz, to po raz kolejny wybrałabym Te Vizję. Moje dziecko było kiedyś w innej szkole, ale jest to całkowicie nie do porównania. Świetni i kreatywni pedagodzy, odpowiednie podejście do każdego dziecka, duże zaangażowanie, no i wysoki poziom języka angielskiego oraz innych przedmiotów.

Moje poprzednie tematy:
26-10-2020 12:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak

Liczba postów: 1,259
Natomiast ja już jestem przy wyborze szkoły ponadpodstawowej i tak zastanawiam się gdzie się wybrać. Wiadomo, że chodzi tutaj o moją przyszłość, dlatego typu pytań krąży w głowie. Planuje nawet przeczytać sobie poradnik https://www.nowaera.pl/szkola-srednia-be...bor-szkoly . Bo, tam widziałam kilka pomocnych wiadomości na ten temat.

Moje poprzednie tematy:
27-10-2020 11:56
Konstancja99
Member

Liczba postów: 224
Wybór odpowiedniej szkoły nie jest prosty, to fakt. Pamiętam jak ja wybierałam szkołę i nie miałam pojęcia co robić. Rodzice namówili mnie na szkołe prywatną Te Vizja w Warszawie i cieszę się, że ich wtedy posłuchałam . Nauczyciele w LO Te Vizja są genialni! Program nauczania jest rozszerzony i wydawać by się mogło,że jest ciężko, ale nic bardziej mylnego! Lekcje są tak prowadzone, że uczniowie wszystko rozumieją.

Moje poprzednie tematy:
22-11-2020 13:54
lolek59
Senior Member

Liczba postów: 429
Nie zawsze jest łatwo znaleźć odpowiednią szkołę dla dziecka, ale raczej prywatne cieszą się dobrymi opiniami i wiem, że Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie ma doświadczonych nauczycieli. Tutaj dzieci uczą się według specjalnego programu nauczania i nie są obciążone materiałem.

Moje poprzednie tematy:
27-11-2020 18:19
beta66
Senior Member

Liczba postów: 575
(27-11-2020 18:19)lolek59 napisał(a):  Nie zawsze jest łatwo znaleźć odpowiednią szkołę dla dziecka, ale raczej prywatne cieszą się dobrymi opiniami i wiem, że Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie ma doświadczonych nauczycieli. Tutaj dzieci uczą się według specjalnego programu nauczania i nie są obciążone materiałem.

To prawda, że przez doświadczenie nauczycieli w tej szkole panuje miła atmosfera i dzieci chętnie się uczą. Nie mają większych problemów z przyswajaniem wiedzy. Też mi się podoba to, że zajęcia są prowadzone w takich mniejszych klasach. To duży plus.

Moje poprzednie tematy:
29-11-2020 18:05
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

sklep numizmatyczny katowice

dobry adwokat poznań

Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS