Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór szkoły podstawowej
Autor Wiadomość
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Wybór szkoły podstawowej
Jaką szkołę podstawową dla dziecka w Warszawie polecacie? Powiem szczerze, że nie spodziewałam się, że wybór będzie aż tak trudny. Mam kilka opcji, ale na pewno sprawdzę, co polecacie. Super, gdybyście polecali szkoły, które realizują rozszerzony program języka angielskiego.

Moje poprzednie tematy:
26-08-2020 22:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alicja930
Posting Freak
*****

Liczba postów: 999
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Wybór szkoły podstawowej
My od samego początku wiedzieliśmy, że wybór padnie na szkołę Te Vizja na Wawrze, ponieważ już wcześniej chodziła tam córka mojej siostry i siostra była zachwycona. Mieszkamy niedaleko siebie, więc i my na Wawer mamy blisko. Opłaty za szkołę nie naruszą mocno naszego domowego budżetu, więc lepiej postawić na szkołę, która ma odpowiedni poziom.

Moje poprzednie tematy:
26-08-2020 22:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jolajw
Senior Member
****

Liczba postów: 341
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Wybór szkoły podstawowej
Jeśli miałabym się wypowiedzieć to również polecę Wam tą samą Te Vizję. Wiele rodziców posyła tam swoje dzieci z troski o ich odpowiednią edukacją i absolutnie nikt się nie byli. Oczywiście najważniejsza jest tutaj informacja o tym, że szkoła jest dwujęzyczna i prowadzi rozszerzony program nauczania, nie tylko jeśli chodzi o język obcy, ale też i w przypadku innych przedmiotów.

Moje poprzednie tematy:
26-08-2020 22:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marysia8383
Senior Member
****

Liczba postów: 371
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Wybór szkoły podstawowej
Faktycznie - zdecydowanie zgodzę się z tym, że wybór odpowiedniej szkoły dla dziecka to spory problem, jeśli szczególnie o dobrą edukację chce się zadbać. A wybór szkoły podstawowej jest teraz dużo cięższy, ponieważ to aż 8 lat, a wiadomo, że lepiej wybrać raz i porządnie niż później mieszać i zmieniać otoczenie dziecka.

Moje poprzednie tematy:
27-08-2020 20:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ewelina546
Senior Member
****

Liczba postów: 573
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Wybór szkoły podstawowej
Nasze dziecko chodziło do Te Vizji rok temu, ale niestety musieliśmy się przeprowadzić o innego miasta i bardzo żałujemy, ponieważ drugiej, tak samo dobrej szkoły nie udało się nam znaleźć i faktycznie poziom nauczania języka angielskiego był tam bardzo wysoki.

Moje poprzednie tematy:
27-08-2020 20:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zuzia.gola
Senior Member
****

Liczba postów: 511
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Wybór szkoły podstawowej
Nauczona doświadczeniami już teraz wiem, na co zwracać uwagę w wyborze odpowiedniej szkoły dla mojego dziecka. Teraz mogę dzielić się tymi doświadczeniami z innymi rodzicami, którzy na pewno są troszkę zagubieni, jeśli dziecko wybiera się dopiero do pierwszej klasy.

Moje poprzednie tematy:
19-09-2020 00:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
luca185
Member
***

Liczba postów: 193
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Wybór szkoły podstawowej
Kreatywność, dobre podejście do każdego ucznia i dobry kontakt z nauczycielem - to tylko podstawowe informacje na temat Te Vizji na Wawrze. Dla mnie mają oni wiele zalet i uważam, że każde dziecko w tej szkole się odnajdzie. Jeśli macie możliwości finansowe, to zapisujcie swoje dzieciaki!

Moje poprzednie tematy:
20-09-2020 11:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
beta66
Senior Member
****

Liczba postów: 665
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Wybór szkoły podstawowej
Szkołę prywatną bez problemu uda się dzisiaj znaleźć ale trzeba sprawdzić, jakie placówki są w okolicy. Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie ma świetnych nauczycieli, ale też warunki. Dzieciaki tutaj uczą się w małych klasach, więc szybko będą przyswajać wiedzę.

Moje poprzednie tematy:
26-09-2020 15:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Iryss
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Wybór szkoły podstawowej
Każdemu rodzicowi zależy żeby dziecko chodziło do dobrej szkoły. Dobrze się w niej czuło, zdobywało wiedzę, miało fajnych kolegów i koleżanki. Z punktu widzenia rodzica dobrym zakupem był lokalizator gps dla dziecka . Świetna sprawa, że mogę w każdej chwili sprawdzić gdzie jest mój syn, czy już wrócił ze szkoły kiedy ja jestem w pracy.

Moje poprzednie tematy:
12-10-2020 16:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
anastazja4390
Member
***

Liczba postów: 211
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Wybór szkoły podstawowej
Mam wrażenie, że teraz wybór szkoły podstawowej to bardzo, ale to bardzo ważna rzecz, bo później już tylko idzie się do liceum, technikum, zawodówki. Liczę na to, że dobrze wybierzemy i że szkoła będzie pomagała w edukacji. Rozważamy wspomnianą przez Was Te Vizję.

Moje poprzednie tematy:
26-10-2020 12:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS