Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biżuteria?
Autor Wiadomość
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #31
RE: Biżuteria?
Hej! Czy macie swoje ulubione ozdoby biżuteryjne, które rezerwujecie na specjalne okazje? Jakie to są przedmioty i dlaczego są dla Was tak wyjątkowe? Opowiedzcie koniecznie o nich! Wiele kobiet obecnie nosi celebrytki. Nie da się ukryć, że cieszą się dużą popularnością. Też je lubicie? Tutaj https://hej.mielec.pl/pl/651_materialy-p...nosci.html znajdziecie ciekawy artykuł na ich temat.

Moje poprzednie tematy:
29-07-2023 17:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fiona11
Posting Freak
*****

Liczba postów: 822
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #32
RE: Biżuteria?
ja uwielbiam wszelkiej maści łańcuszki z oryginalnymi zawieszkami, bransoletki, kolczyki. Wybieram głównie te zrobione z dobrego jakościowo złota. teraz zastanawiam się nad zakupami u warszawskiego jubilera AREN ( na Alejach Jerozolimskich) https://aren-jubiler.com/. Może ktoś już u nich kupował i podzieli się opinią ?

Moje poprzednie tematy:
23-08-2023 11:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #33
RE: Biżuteria?
Powiedźcie proszę jakie są Wasze doświadczenia z zakupami biżuterii online? Czy uważacie, że można tam znaleźć prawdziwe perełki, czy lepiej trzymać się tradycyjnych sklepów jubilerskich? Przeglądałam już wstępnie ofertę i z tego co widzę, to tutaj https://www.karkosik.pl/21-zlote-kolczyki mają ciekawe kolczyki. Kupował ktoś już może u nich i może powiedzieć coś więcej na temat procesu zakupowego?

31-08-2023 14:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danosia
Senior Member
****

Liczba postów: 681
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #34
RE: Biżuteria?
Biżuteria to świetny sposób na pokazanie swojej osobowości i stylu. biżuteria damska nie jest wyjątkiem! Niezależnie od tego, czy jest to naszyjnik, kolczyki czy bransoletka, z pewnością każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Dzięki szerokiej gamie materiałów, kolorów i wzorów można znaleźć idealny element na każdą okazję.

Moje poprzednie tematy:
31-08-2023 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
albatros
Senior Member
****

Liczba postów: 369
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #35
RE: Biżuteria?
Jeśli myślisz o przekłuciu, ale nie wiesz, jakie miejsce wybrać, polecam skonsultować się z Anią z JahLove. Jej doświadczenie i umiejętność doradzenia w kwestii wyboru idealnego miejsca na kolczyk sprawią, że będziesz zadowolony z efektu końcowego.

Moje poprzednie tematy:
06-09-2023 09:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Biżuteria. Zepsuta. 107 68,860 12-01-2024 13:24
Ostatni post: dajuber
  Biżuteria? byniek 8 1,090 11-09-2022 12:07
Ostatni post: Edytamaciuś

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS