Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stomatolog Kraków
Autor Wiadomość
Amelka01
Senior Member
****

Liczba postów: 628
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Stomatolog Kraków
Witam! jak dbacie o swoje zęby i dziąsła. Chodzicie może regularnie do dentysty? Niestety zdarza się, że może pojawić się jakaś choroba dziąseł wymagająca nawet interwencji chirurga . Dobrzy chirurdzy przyjmują w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej. To bardzo nowoczesne centrum oferujące szeroki zakres usług stomatologicznych jak np implanty w Krakowie . Mają bardzo dobre wyposażenie dzięki czemu mogą przeprowadzić dobra diagnostykę i zaoferować profesjonalne leczenie.

Moje poprzednie tematy:
14-08-2020 23:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #2
RE: Stomatolog Kraków
Regularnie wizyty w gabinecie stomatologicznym to podstawa, jeżeli chodzi o dbanie, o zdrowie naszych zębów. Niemniej jednak równie ważna jest ich codzienna higiena. Sam od dłuższego czasu stosuję do tego celu szczoteczkę soniczną z https://www.shop-dent.pl/pl/menu/szczote...e-164.html i muszę przyznać, że sprawdza się naprawdę świetnie. Niestety nie jestem w stanie całkowicie zrezygnować z kawy, a jak wiadomo nie wpływa ona korzystnie na koloryt zębów, w związku z czym bardzo się cieszę, że udało mi się wpaść na to rozwiązanie, które nie tylko ułatwia usuwanie osadów, ale też fajnie wspiera walkę z kamieniem nazębnymSmile

Moje poprzednie tematy:
30-11-2020 10:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,217
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Stomatolog Kraków
Po pierwszej ciąży miała ogromny problem z zębami. Musiałam zrobić implanty zębów. Szukałam opinii odnośnie najlepszych lekarzy. Trafiłam na https://gleboccy.pl/ . Udałam się na pierwszą wizytę, i od razu zobaczyłam pełń profesjonalizm. Teraz systematycznie jeżdżę do kliniki. Nie boję się oddać w wyspecjalizowane ręce.

Moje poprzednie tematy:
23-02-2021 09:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Stomatolog pawelpruski 34 1,656 20-09-2023 18:00
Ostatni post: Konstancja99
  stomatolog a znieczulenie karumas 1 466 23-05-2023 13:41
Ostatni post: Karo29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS