Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogłoszenia internetowe
Autor Wiadomość
Tapikur
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,217
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Ogłoszenia internetowe
Jeśli szukacie używanego samochodu to warto też sobie przejrzeć w sieci moto ogłoszenia. Na takich ogłoszeniach można znaleźć samochody od osób prywatnych, co jest w mojej opinii lepsze niż kupno auta z komisu. Sama często szperam w sieci w poszukiwaniu okazji.

Moje poprzednie tematy:
03-08-2020 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Ogłoszenia internetowe
Jeśli interesują Was ogłoszenia samochodowe za darmo, to polecam zajrzeć do serwisu ogłoszeniowego Pokato.pl. Jak widać można tam szybko i bezproblemowo sprzedać swój samochód, motocykl itp., a jednocześnie poprzeglądać sobie oferty i być może zdecydować się na zakup jakiegoś używanego pojazdu Smile

Moje poprzednie tematy:
02-01-2021 15:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Ogłoszenia internetowe
Ogłoszeń od osób prywatnych jest mnóstwo ale czy są warte zainteresowania? Na pewno nie zawsze, sprzedający mało kiedy udostępniają w nich numer VIN, opisy też zamieszczają mętne. Jeśli więc chcecie nabyć używany samochód a sprawdzony i z gwarancją to lepiej przejrzyjcie ofertę https://autonomiauzywane.pl/ . Są tutaj proponowane pojazdy poleasingowe, wyłącznie z młodych roczników, generalnie pewniaki. Klient może otrzymać na każdy z nich finansowanie w postaci i kredytu bądź leasingu z bardzo niską ratą.

Moje poprzednie tematy:
01-05-2022 15:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
keszek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,243
Dołączył: May 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #4
RE: Ogłoszenia internetowe
Ostatnio natknąłem się na auto i udało mi się sprawdzić jego numer VIN na stronie https://sprawdz.vin/ i do tego za darmo. Nie sądziłem, że w ogóle te opcje są gdzieś darmowe, warto zapamiętać tą stronę.

Moje poprzednie tematy:
04-05-2022 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Ogłoszenia internetowe
Jeśli poszukujecie oferty pracy Łódź to w takim razie polecam zobaczyć serwis jobimi, posiada bardzo dużą bazę. Sama właśnie za pośrednictwem tego portalu znalazłam swoją aktualną pracę

Moje poprzednie tematy:
09-05-2022 23:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pati99
Junior Member
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Ogłoszenia internetowe
Sprawdźcie sobie aktualne ogloszenia towarzyskie jeśli szukacie partnerki do spotkań w wiadomym celu HeartBlush

Moje poprzednie tematy:
07-12-2022 11:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Emil434
Senior Member
****

Liczba postów: 581
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Ogłoszenia internetowe
Na pewno szukając nowej pracy warto mieć na uwadze aktualne oferty i jednocześnie sprawdzić sobie wszystkie dostępne opcje w Twoim mieście i okolicy, gdzie będziecie mogli dużo lepiej zarobić i jednocześnie podnosić swoje kwalifikacje. Tym bardziej, że zawsze jakieś możliwości sie pojawiają. Trzeba tylko postawić ten pierwszy krok. Dlatego zerknij sobie na przykład tutaj https://fachpraca.pl/oferty-pracy/l/krzeszowice/ i koniecznie daj znać jak to ostatecznie wyszło.

Moje poprzednie tematy:
28-12-2022 00:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ogłoszenia internetowe Tapikur 6 680 20-12-2022 11:28
Ostatni post: byniek
  Zakupy internetowe Tapikur 2 490 16-06-2022 08:06
Ostatni post: Maziaja

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS