Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dom seniora
Autor Wiadomość
perystka
Senior Member
****

Liczba postów: 290
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Dom seniora
(05-12-2020 14:01)michal89 napisał(a):  [quote='kikom' pid='169571' dateline='1606041157']
Nie wwarto się bać domów seniora, zwłaszcza jak starsze osobyu chca się tam wybrac Smile Wydaje mi się, że takie domy dziennego pobytu kojarzą się ludziom naprawdę dobrze juz. Jeżeli szukacie dobrego ośrodka to sprawdźcie http://potopolami.pl Takie miejsca są szansą, aby starsze osoby mogły przede wszystkim spędzić miło czas

Moja kolezanka ma tam obecnie babcię - niestety bardzo podupadla ostatnio na zdrowiu ale tam zapewniono jej odpowiednie warunki no i jest bardzo zadowolona a rodzina spokojna o jej zdrowie. pod topolami to faktycznie fajny ośrodek

Moje poprzednie tematy:
16-01-2021 01:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Henryk3
Senior Member
****

Liczba postów: 701
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Dom seniora
Ja mogę polecić Wam dom opieki "Dom Rodzinny" w Nowym Dworze Mazowieckim. Jeśli ktoś z Was jest z tych stron to polecam się zainteresować, bo seniorzy będą mieli tam bardzo dobre warunki bytowe ale też profesjonalną opiekę.

Moje poprzednie tematy:
27-01-2021 16:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gamma
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #13
RE: Dom seniora
Nasi seniory to bardzo rodzinne osoby,dlatego umieszczając ich nawet w najlepszym miejscu,warto spakować im do walizek ich ulubione fotografie,zdjęcia rodzinne, oprawione w proste, ale eleganckie ramki,oferowane przez sklep https://aluramy.pl/ramy-z-tworzywa
To sprawi,że będą zawsze mieć blisko siebie swoich bliskich,wnuki i prawnuki,za którymi nie będą tak bardzo tęsknić.

Moje poprzednie tematy:
    19-02-2021 20:30
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    patisia78
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,217
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #14
    RE: Dom seniora
    Opieka nad osobami starszymi to specyficzna usługa. Szukanie podopiecznego warto powierzyć profesjonalistom. Polecam https://www.seniorenpflege-24h.de/pl/ . Tam każde zlecenie poprzedza szczegółowy wywiad, są jasne warunki i zapewnione wsparcie koordynatora.

    Moje poprzednie tematy:
    01-03-2021 11:30
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Iryss
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 446
    Dołączył: Mar 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #15
    RE: Dom seniora
    Dobrze, że takie domy seniora są. Często do takich trafiają osoby, które wymagają opieki 24/h. Często są to też osoby w różnych stopniach niepełnosprawne, więc poszczególne pomieszczenia muszą być odpowiednio przystosowane. Na przykład bardzo ważne jest wyposażenie łazienki dla niepełnosprawnych . Teraz bez problemu można taką łazienkę odpowiednio wyposażyć.

    Moje poprzednie tematy:
    02-03-2021 21:44
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    manita30
    Member
    ***

    Liczba postów: 184
    Dołączył: Jan 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #16
    RE: Dom seniora
    Powiem tak, ja wysłałam moich dziadków do domu seniora http://podtopolami.eu Tam mają wzorową opiekę, do tego świetnie się zajmują starszymi ludźmi. Ogólnie to chyba dla takiego człowieka jest lepiej, bo ma tak swoich rówieśników i dodatkowo stałą opieke. naprawde jest to fajne i ciekawe miejsce.
    Moje poprzednie tematy:


    adwokat Wrocław rozwód
    23-03-2021 00:21
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Czyj dom po rozwodzie? - ADWOKAT tonka00 1 365 13-11-2021 22:43
    Ostatni post: Iryss
      Dom opieka Amelka01 1 1,104 16-03-2021 20:11
    Ostatni post: jjusti18

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS