Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Części do samochodów francuskich
Autor Wiadomość
Amelka01
Senior Member
****

Liczba postów: 628
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Części do samochodów francuskich
Witam! Gdzie kupujecie części samochodowe ? Z tego co widze to wybór części jest obecnie bardzo duży ale trzeba bardzo uważać co się kupuje. Bardzo dużo zamienników pochodzi Chin i często po naprawie przy ich wykorzystaniu auto za jakiś czas wraca na warsztat. Jeśli będą Wam potrzebne części zamienne peugeot ,dacii, citroena czy renault to zerknijcie na ofertę sklepu motoryzacyjnego France Car. Tu kupicie części do każdego auta produkcji francuskiej w dobrych cenach.

Moje poprzednie tematy:
22-07-2020 23:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
grajcarek
Senior Member
****

Liczba postów: 406
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Części do samochodów francuskich
Jak najbardziej warto moim zdaniem korzystać z takich serwisów samochodowych. Jakbyście potrzebowali namiaru na jakichś sprawdzonych mechaników z lubelskiego, to zapraszam do serwisu autogratis.pl https://autogratis.pl/naprawa/samochodow...e-typy-aut - każdy znajdzie specjalistę dla swojego auta.

Moje poprzednie tematy:
23-07-2020 13:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Emil434
Senior Member
****

Liczba postów: 581
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Części do samochodów francuskich
Natomiast jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru dobrej jakości części samochodowych, w tym także akcesoriów jak wycieraczki płaskie na szybę przednią oraz tylną to polecam zwrócić uwagę na producenta Visee. Przede wszystkim wysoka jakość wykonania, trwałe mocowania, równomierne zużycie na całej długości i jednocześnie dokładne przyleganie do powierzchni szyby. Wszystko tak jak można tego oczekiwać Smile

Moje poprzednie tematy:
11-12-2020 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MichałWrok
Senior Member
****

Liczba postów: 436
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Części do samochodów francuskich
I jak udało Wam się już podjąć racjonalną decyzję w tym zakresie? Jeżeli nie do końca i czasami brakuje Wam jednak sprawdzonych dostawców w przypadku których będziecie mogli liczyć na dobrą jakość, porządne wykonanie i przystępne ceny to na pewno warto wziąć pod uwagę EBC Brakes u których znajdziecie sportowe klocki hamulcowe do swoim cacuszek Smile Ja nie ukrywam, że uwielbiam szybka jazdę dlatego zależy mi na dobrych efektach i bezpieczeństwie. Szczególnie jeżeli chodzi o drogę hamowania, natomiast u nich mogę liczyć na świetną jakość i jednocześnie profesjonalne podejście obsługi.

Moje poprzednie tematy:
20-12-2020 00:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krzysianowski
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Części do samochodów francuskich
Ja swoje auto części kupuje w Olsztynie, ponieważ znajduje się tam bardzo dobrze zaopatrzony sklep - Profi Automotive https://profiautomotive.pl/oferta/auto-czesci-olsztyn. Skontaktuj się z nimi, może posiadają poszukiwane przez Ciebie elementy.

Moje poprzednie tematy:
24-12-2020 12:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Części do samochodów francuskich
Jeśli interesują Was niedrogie auto moto części, to polecam zajrzeć do działu motoryzacyjnego w serwisie ogłoszeniowym Pokato.pl. Można tam kupić na przykład części używane, prawie jak nowe, a dzięki temu można sporo zaoszczędzić Wink Jeśli z kolei sami macie jakieś części na sprzedaż, możecie wystawić tam takie ogłoszenie zupełnie za darmo Wink

Moje poprzednie tematy:
26-02-2021 18:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Eagle
Senior Member
****

Liczba postów: 677
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Części do samochodów francuskich
A wiedzieliście, że katalizatory samochodowe mogą kosztować naprawdę sporo pieniędzy? Jeśli będziecie tę część wymieniać we własnym aucie, to zerknijcie sobie na cennik znajdujący się na stronie https://www.katalizatory-warszawa.pl/kat...lizatorow/. Warto być świadomym cen takich części. Blush
Moje poprzednie tematy:


Energooszczędne domy z drewna
08-03-2021 11:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,465
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #8
RE: Części do samochodów francuskich
Sprawdźcie na stronę https://aparts.pl/czesci/audi-80-b4-avan...00006.aspx jest to największy sklep z częściami do samochodów osobowych. Oni mają ogromny wybór i ceny bardzo atrakcyjne. Tutaj można znaleźć wszystkie elementy i części do każdego modelu samochodu. Sprawdźcie sami to się przekonacie.

Moje poprzednie tematy:
23-06-2021 16:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krzysianowski
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Części do samochodów francuskich
Polecam zapoznać się z ofertą Mechanik Volvo Warszawa, sam korzystałem z ich usług i jestem naprawdę zadowolony

18-08-2021 20:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fiona11
Posting Freak
*****

Liczba postów: 822
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Części do samochodów francuskich
w internecie można bez problemu kupić części do samochodów

Moje poprzednie tematy:
22-08-2023 20:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Części samochodowe / filtr paliwa martfolrd 17 2,791 13-03-2024 20:49
Ostatni post: patisia78
  Stacje ładowania samochodów elektrycznych JanuszKa 3 4,130 13-03-2024 14:56
Ostatni post: kajteeek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS