Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wspomaganie odchudzania?
Autor Wiadomość
Clumok
Senior Member
****

Liczba postów: 328
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Wspomaganie odchudzania?
U mnie najlepiej odchudzanie wspomagają nowe ciuchy na siłownię Big Grin Uwielbiam Gym Hero, a akurat wypuścili nową kolekcję - https://gymhero.eu/41-nowa-kolekcja. Do mnie już paczka jedzie, więc i regularniejsze wizyty na siłowni się szykują Tongue

Moje poprzednie tematy:
26-11-2020 20:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Wspomaganie odchudzania?
Nie od dziś wiadomo, ze nie tylko dieta ale i ruch jest ważny podczas odchudzania. Ja ostatnio trafiłam ta taką ofertę tu https://www.marbo-sport.pl/product-pol-1...Sport.html Ten pas zakłada się podczas ćwiczeń, działa podobnie jak sauna. Redukuje tkankę tłuszczową i poprawia wygląd sylwetki. Jest bardzo tani, więc warto o nim pomyśleć gdy szybko chcemy uzyskać dobre efekty w odchudzaniu.

Moje poprzednie tematy:
15-12-2020 11:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olaprima
Senior Member
****

Liczba postów: 286
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #13
RE: Wspomaganie odchudzania?
Wspomagać odchudzanie można na różne sposoby. Na przykład suplementami czy też aktywnością fizyczną. Jednak zawsze powinno się ten fakt skonsultować z dietetykiem. Zamierzam zrzucić parę kilogramów ale z pewnością nie będę robić tego na własna rękę tylko z pomocą specjalistów Kcalmar. Na razie czytam sobie ich ciekawy blog z przepisami .

Moje poprzednie tematy:
20-12-2020 18:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Melka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 813
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Wspomaganie odchudzania?
Najlepszym sposobem na to aby odzyskać formę i sylwetkę jest regularne pływanie. Nie tylko tyczy się to dorosłych ale i dzieci które zwłaszcza po lockdownie przybrały na wadze ze względu na brak ruchu. Jak jesteś z stolicy to zapisz je tutaj https://movecamp.pl/ gdzie nie tylko nauczą się pływać ale także poprawią swoją technikę.

Moje poprzednie tematy:
23-12-2020 21:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Macerna
Member
***

Liczba postów: 222
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Wspomaganie odchudzania?
Według mnie jeśli chce ktoś skutecznie schudnąć, to powinien odpowiednio nastawić się do tego pod względem psychiki. Medycyna stylu życia to sprawa bardzo ważna na każdym etapie życia i warto o tym pamiętać, jeśli faktycznie zależy komuś na zdrowiu. Smile

Moje poprzednie tematy:
17-03-2021 14:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Emil434
Senior Member
****

Liczba postów: 581
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: Wspomaganie odchudzania?
Ja w Warszawie zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na Catering Warszawa od Mój Catering. Pyszne jedzenie, świetna obsługa i jednocześnie terminowe dostawy na czas. Wszystko co potrzebne, zdrowe jedzonko i menu które jest różnorodne na cały tydzień. Myślę, że będziecie pozytywnie zaskoczeni efektami odchudzania Wink

Moje poprzednie tematy:
11-05-2021 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Traszka
Member
***

Liczba postów: 107
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #17
RE: Wspomaganie odchudzania?
Najlepszym wspomagaczem odchudzania jest nie suplementacja, ale aktywność fizyczna i dobrze dobrana dieta.Warto skorzystać z oferty klubu sportowego Energym https://www.energym.com.pl/4-enerteam
jest to miejsce nowoczesne,dobrze wyposażone,mające klimatyzowane sale,niebanalny wystrój i doświadczonych trenerów,a także dietetyków.Pomogą każdemu,wyjaśnią jak ćwiczyć i jak jeść by jak najszybciej i najzdrowiej stracić na wadze.

Moje poprzednie tematy:
19-05-2021 16:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #18
RE: Wspomaganie odchudzania?
Na pewno nie poszłabym w kierunku jakiś szkodliwych tabletek odchudzających czy coś. Przede wszystkim ruch i zdrowa dieta- to jest całe sedno odchudzania. A jak chcecie sobie nieco ułatwić życie, to warto zgłosić się do firmy cateringowej LOVE Catering i oni opracują dla was odpowiednią dietę. Każdego dnia będziecie cieszyć się ze zdrowych, smacznych posiłków o dobrych wartościach kalorycznych.

Moje poprzednie tematy:
20-05-2021 06:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
seba
Posting Freak
*****

Liczba postów: 905
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #19
RE: Wspomaganie odchudzania?
Moim zdaniem warto też pomyśleć o suplementacji. Co powiecie na przykład na odżywkę białkową? Widziałam tutaj na przykład iso whey zero: https://swiatsupli.pl/odzywka-bialkowa-b...227kg/p297 . Uważam, że warto się zainteresować.

Moje poprzednie tematy:
    21-05-2021 11:38
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lirk
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,362
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #20
    RE: Wspomaganie odchudzania?
    Myślę, że wspomagacze https://esterydy.pl/cennik/ będą w tym pomocne. Według mnie cennik sterydów w tym sklepie nie jest wygórowany i warto z niego skorzystać.

    Moje poprzednie tematy:
    16-08-2021 11:50
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Wspomaganie odchudzania? Myszka 36 3,972 28-03-2022 11:39
    Ostatni post: Kotar

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS