Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co po maturze?
Autor Wiadomość
nastia
Junior Member
**

Liczba postów: 49
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Co po maturze?
Matura była w tym roku dość sporo opóźniona. Ale w końcu udało się ją zdać. I teraz czas decyzji, co dalej po maturze. Jakie macie plany? Idziecie na studia, czy do szkoły policealnej? Jakie kierunki wybieracie? Na https://studiawanglii.pl/ można skorzystać z pomocy w dostaniu się na uczelnie w UK. Może ktoś wybiera się na studia do Anglii?

Moje poprzednie tematy:
17-07-2020 09:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Amelka01
Senior Member
****

Liczba postów: 628
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Co po maturze?
Warto przygotować się do kierunku na który chcemy się wybrać. Najlepiej będzie także uprzednio postawić na zajęcia które przygotują nas do dobrego zawodu. Obecnie na czasie jest grafika komputerowa - teraz sporo firm szuka dobrych grafików ,a taka praca jest dobrze płatna. Jest taka pracownia artystyczna Domin w Krakowie zobaczcie tutaj na ich ofertę. Oferują takie ciekawe szkolenia z digital painting - realizacje ich kursantów robią wrażenie, to dobre portfolio. No i taki kurs przygotuje Was do wymarzonego kierunku Smile

Moje poprzednie tematy:
22-07-2020 23:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scyzoryk22
Senior Member
****

Liczba postów: 451
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Co po maturze?
Nigdy nie myślałem o studiach w Anglii. Zdecydowałem się na studiowanie zarządzania na Wyższej Szkole Ekonomiczno-Humanistycznej https://wseh.pl/. Mają bardzo dobrą kadrę i wysoki poziom nauki. Widziałem również na ich stronie internetowej, że zależy im na współpracy międzynarodowej. Można wziąć udział w programie "Erasmus Plus"

Moje poprzednie tematy:
28-07-2020 07:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tapikur
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,217
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Co po maturze?
pójście na studia to bardzo dobry pomysł, musisz tylko wybrać odpowiedni kierunek tak by był on opłacalny. Może weź pod uwagę ten http://www.wszop.edu.pl/kierunki-studiow,2,2,54,54,0 . Moim zdaniem jest to ciekawy, przyszłosciowy kierunek.

Moje poprzednie tematy:
14-08-2020 16:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
veronaa
Senior Member
****

Liczba postów: 466
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Co po maturze?
Ja zdecydowałam się na kierunek medyczny, na pielęgniarstwo Smile jestem własnie po pierwszym roku spędzonym na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie. Jest okej, nauki jest co prawda sporo ale robię to co mnie interesuje. wykładowcy w porządku, dużo zajęć praktycznych.

Moje poprzednie tematy:
20-08-2020 09:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
betty36
Senior Member
****

Liczba postów: 727
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Co po maturze?
Podjęcie ostatecznej decyzji nigdy nie jest proste.

Moje poprzednie tematy:
31-08-2020 09:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zuzia.gola
Senior Member
****

Liczba postów: 511
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Co po maturze?
JA po mojej maturze poszłam od razu do pracy, dopiero później poszłam na zaoczne studia już w jej trakcie. Teraz zmieniam pracę, tutaj https://cmp.med.pl/cmp-bialoleka/medycyna-pracy/ idę jutro na badania medycyny pracy bo muszę mieć wykonane obszerniejsze niż do poprzedniej roboty.

Moje poprzednie tematy:
11-09-2020 15:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Co po maturze?
Po maturze koniecznie trzeba iść studia, bo sama matura nic nie daje. Ja rozważam przykładowo studia master of business administration mba i szukam czegoś gdzie będę mogła głównie uczyć się poprzez multimedialne transmisje.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-09-2020 08:48 przez jjusti18.)
20-09-2020 08:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fiona11
Posting Freak
*****

Liczba postów: 822
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Co po maturze?
veronaa ja też jestem na MUM, na fizjoterapii Smile jestem zadowolona, już 2 lata za mną, teraz zaczynam 3 Smile dużo nauki i wysoki poziom ale zajęcia są bardzo ciekawe więc idzie w miare gladko. jak się ktoś chce nauczyć zawodu to tu spokojnie da się to zrobić Smile

Moje poprzednie tematy:
20-09-2020 13:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tralinka
Senior Member
****

Liczba postów: 497
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Co po maturze?
Po maturze oczywiście studia. Ale trzeba wybrać i dobrą uczelnię i dobry kierunek. Dla urodzonych matematyków zawód przyszłości to https://www.ssw-sopot.pl/finanse-i-rachunkowosc/ . Coraz więcej moich znajomych zajmuje się finansami i to rynek który raczej zawsze będzie na czasie. A praca tego typu może dawać także wiele satysfakcji.

Moje poprzednie tematy:
23-09-2020 00:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  co po maturze ewelina546 60 26,392 18-02-2021 13:39
Ostatni post: jjusti18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS