Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meble
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,511
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Meble
Szukamy do naszej agencji interaktywnej pomysłów na nowoczesne meble, które właśnie będą wpisywać się w to jaki zakres działalności prowadzimy. Jak znacie jakąś firmę, która proponuje takie designerskie, nowoczesne projekty mebli to podzielcie się propozycjami.

Moje poprzednie tematy:
03-07-2020 15:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Meble
Sprawdź sobie ofertę przygotowaną przez sklep https://www.mebel-partner.pl/. Bardzo dobry wybór dla wymagających klientów, w sprzedaży wiele różnych mebli, tak że właściwie każdy jest w stanie znaleźć propozycje dopasowane do tego jakie będzie miał estetyczne upodobania.

Moje poprzednie tematy:
06-07-2020 11:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Macerna
Member
***

Liczba postów: 222
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Meble
(03-07-2020 15:46)pawelpruski napisał(a):  Szukamy do naszej agencji interaktywnej pomysłów na nowoczesne meble, które właśnie będą wpisywać się w to jaki zakres działalności prowadzimy. Jak znacie jakąś firmę, która proponuje takie designerskie, nowoczesne projekty mebli to podzielcie się propozycjami.
A potrzebujecie kompletnego wyposażenia, czy raczej tylko pojedynczych mebli? W tego rodzaju firmach kluczową rzeczą wydają się być fotele, których polecałbym szukać na stronie https://www.fotel.pl jest tam sporo rzeczy nawet dla wymagających osób, więc na pewno coś interesującego znajdziesz.

Blush

Moje poprzednie tematy:
07-07-2020 08:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scyzoryk22
Senior Member
****

Liczba postów: 451
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Meble
Zgadza się! Wygodne fotele obrotowe to podstawa dobrze funkcjonującego biura. My zamawialiśmy dla pracowników takie https://sklep.akord.net.pl/10-fotele-obrotowe. Oczywiście zwracamy tez uwagę na estetykę podczas wyboru. Z doświadczenia wiem, że zapewnienie odpowiednich warunków pracy jest kluczowe, jeśli chcemy mieć dobre wyniki.

Moje poprzednie tematy:
08-07-2020 06:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajteeek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,429
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Meble
Każdy ma inny gust, więc z pewnością najlepszym rozwiązaniem byłoby przede wszystkim sprawdzić co mają do zaoferowania sklepy.

Moje poprzednie tematy:
    08-07-2020 10:02
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Meble pawelpruski 10 1,346 08-04-2024 19:14
    Ostatni post: dajuber
      Meble przez internet niemenka 254 162,776 10-01-2024 12:52
    Ostatni post: dajuber

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS