Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pary homoseksualne i dzieci.
Autor Wiadomość
Scelerisque
Member
***

Liczba postów: 198
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #31
RE: Pary homoseksualne i dzieci.
Chore jest bycie tak ograniczonym i nietolerancyjnym.
Jestem w 100% hetero i nie pociągają mnie kobiety. A jakbym była to co? Zlinczowałbyś mnie? Zapraszam do Łodzi.
Bronię ich, bo to też ludzie!
Tak trudno to pojąć? Bo nie rozumiem.
Co z tego, ze stanowią mniejszość? Co to ma do rzeczy?
Są? Są. I NIKT tego nie zmieni. Co pozabijacie każdego człowieka odmiennej orientacji? Nie sądzę.
Nigdy chyba nie zrozumiem jaki macie z nimi problem? Zaleźli wam za skórę? Nadepnęli na odcisk? Co Wam zrobili, że ich tak nienawidzicie.

Zapraszam homofobów do psychiatry, a nie homoseksualistów Smile
Moje poprzednie tematy:


09-07-2012 22:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Misterio
Wielki Mistrz
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #32
RE: Pary homoseksualne i dzieci.
Stanowczo przeciw wychowaniu dzieci jestem przez homo aczkolwiek takie dziecko nie ma życia! Inne dzieci by to dziecko zniszczyły gdyby powiedziało "wiecie ja mam dwóch tatusiów" co prowadziło by do innych konsekwencji. Homoseksualistów nie toleruje bo mam obrzydzenie jak widze dwóch facetów miziających się na środku drogi (fujjjjj) ale tez nie chodze i nie bije każdego pedała co zobacze bo i tak nic to nie zmieni. Przykładowo u mnie w szkole (zawodowej) był homo to po roku zrezygnował bo tak go tam zniszczyli. Podsumowując wychowywanie dzieci przez homo to największa krzywda dla dziecka. Tyle ode mnie taką mam opinie na ten temat dziękuje dobranoc.

Kolejna rzecz Sebas dostał bana wszystko czytałem co pisał wyrażał swoje zdanie nie obrażał użytkowników itp. Z tego co widze dostał bana za poglądy i za to że większość użytkowników akceptuje homoseksualistów jeśli tak to może ja i Bankai tez dostaniemy po banie za inne zdanie od innych ?
Moje poprzednie tematy:


"Licz na siebie, jeśli potrafisz liczyć "
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-07-2012 08:49 przez Misterio.)
11-07-2012 08:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Henuttaunebu
Let's rock!
****

Liczba postów: 414
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 29
Status: Offline
Post: #33
RE: Pary homoseksualne i dzieci.
(11-07-2012 08:17)Misterio napisał(a):  Kolejna rzecz Sebas dostał bana wszystko czytałem co pisał wyrażał swoje zdanie nie obrażał użytkowników itp. Z tego co widze dostał bana za poglądy i za to że większość użytkowników akceptuje homoseksualistów jeśli tak to może ja i Bankai tez dostaniemy po banie za inne zdanie od innych ?

Dokładnie!To samo wczoraj powiedziałam Gemellowi. Ma się rozumieć, że każdy kto wejdzie na to forum i będzie miał inne poglądy niż większość, to automatycznie zostaje zbanowany? Albo, za to że ktoś go nie polubił? Jezu jeśli tak będziemy dalej robić, to to forum opustoszeje totalnie. Można by powiedzieć, że dostał bana za kłótnie na shoucie, to równie dobrze bana mogliby dostać Gemello, Tuptol, kamil940019, Slash, Scelerisque i ja. No a tak to ucierpiał tylko Sebas. Za nas wszystkich... Po warnie może by się należało, ale ban od razu? To najlepiej by było na wstępie informować nowych użytkowników, że posiadanie własnego zdania, lub innego niż większość gwarantuje Ci bana. SPOKO! Idiotyczna decyzja jak dla mnie.
Moje poprzednie tematy:


[Obrazek: dyu9gi9ne8ysjb8ww0.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-07-2012 10:26 przez Henuttaunebu.)
11-07-2012 10:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jacky
DYKTATOR MODERATOR
******

Liczba postów: 318
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 10
Status: Offline
Post: #34
RE: Pary homoseksualne i dzieci.
A dla mnie nie, bo Sebas łamał prawo i tyle. Nazizm też jest nielegalny.
Moje poprzednie tematy:


AngryTak bardzo nie macie życia Angry
11-07-2012 14:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Scelerisque
Member
***

Liczba postów: 198
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #35
RE: Pary homoseksualne i dzieci.
Nie obrażał użytkowników? Jak dla mnie jakby to przeczytał ktoś homoseksualny lub biseksualny mógłby się obrazić, bo to nie jest miłe jak ludzie Cię nienawidzą za to, że jesteś sobą.

No, ale jeżeli nie ma homoseksualistów wśród Nas to nikogo nie obraził, ale Jacky ma poniekąd rację.

Misterio, dzieci będą niszczyć dzieci osób homoseksualnych, jeżeli będą je wychowywać rodzice tacy jak Sebas.

11-07-2012 17:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Misterio
Wielki Mistrz
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #36
RE: Pary homoseksualne i dzieci.
(11-07-2012 17:13)Scelerisque napisał(a):  Nie obrażał użytkowników? Jak dla mnie jakby to przeczytał ktoś homoseksualny lub biseksualny mógłby się obrazić, bo to nie jest miłe jak ludzie Cię nienawidzą za to, że jesteś sobą.

No, ale jeżeli nie ma homoseksualistów wśród Nas to nikogo nie obraził, ale Jacky ma poniekąd rację.

Misterio, dzieci będą niszczyć dzieci osób homoseksualnych, jeżeli będą je wychowywać rodzice tacy jak Sebas.

Skoro obraził to po jaką cholere taki temat założyliście ? To logiczne że znajdą się osoby które nie lubią takich ludzi. Kolejna rzecz mówisz o wychowaniu a to mało ma do rzeczy bo takiego czegoś nie akceptują z zasady, pewnie zapytasz dlaczego ? To przytocze tu słowa pana bankai "bo to wbrew naturze". Sebas to zalicza się pod subkulture dresów (kiboli) tak sie wychowywał od małego więc sie nie dziw jego że ma te poglądy. A Tb Henu dziękuje za zrozumienie Smile

11-07-2012 18:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Scelerisque
Member
***

Liczba postów: 198
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #37
RE: Pary homoseksualne i dzieci.
Taa. wbrew naturze..
(Załóżmy, że Bóg istnieje, no jak dla mnie)
Skoro NIE CHCE takich związków to czemu je wymyślił?! Podobno wszystko stworzył Bóg. Jakby czegoś nie chciał zakazał by tego.

11-07-2012 19:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Misterio
Wielki Mistrz
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #38
RE: Pary homoseksualne i dzieci.
A kto Ci powiedział o Bogu ? Ja mówie o ogóle jak by homoseksualizm był tam 1000 lat temu powszechny to by Cie mogło dziś nie bd bo nie było by przyrostu naturalnego. Kolejna rzecz zwierzęta jak by były homo to by sie nie rozmnażały. Homoseksualizm wymyślił człowiek (to bóg i tak nic do tego nie ma bo dał człowiekowi wolną wole) więc to jak dla mnie w brew naturze. Dyskutujemy dalej wporzo Tongue Załóżmy czysto teoretycznie że Twoi rodzice są homo(to jest teoretycznie nie mam na celu obrażenia Twoich rodziców) to zapewne byś ze mną nie dyskutowała bo by Cie nie było.

11-07-2012 19:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Scelerisque
Member
***

Liczba postów: 198
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #39
RE: Pary homoseksualne i dzieci.
A jakby zaadoptowali mnie?
Szczerze, jakby mnie nie było nikomu nie było by żal, bo same problemy stwarzam Smile
Dla Ciebie jest wbrew naturze, dla mnie nie i nigdy nie będzie. Proste.

Jak Wam przeszkadzają ludzie, którzy są sobą to Wasz problem, ale rozwiązujcie sami swoje chore problemy a nie im niszczycie życie.

11-07-2012 19:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Misterio
Wielki Mistrz
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #40
RE: Pary homoseksualne i dzieci.
NIe zaadoptowali by Cie bo by Cie po prostu nie było. Ja im życia nie niszcze sami to robią zapytasz czemu bo mieszkamy w kraju gdzie 10% jest tolerancyjnych. Takich osób jak Ty jest strasznie mało. Chociaż ludzi tolerancyjnych robi się coraz więcej to i tak ludzi odmiennych poglądów zawsse bd jeszcze więcej takie juz są prawa.
No i tak możemy sie kłócić przez długi czas w między czasie dostane bana i wszyscy bd zadowoleni ;]

11-07-2012 19:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS