Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wygładzone i lśniące włosy
Autor Wiadomość
evelinka23
Member
***

Liczba postów: 105
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
wygładzone i lśniące włosy
Hello
naturalnie mam mocno kręcące się włosy, jakiś czas temu postanowiłam zmienić swój wygląd i umówiłam się na terapię keratynową, która miała zapewnić mi gładkie i proste włosy. Terapia wykonywana była za pomocą keratyny winogronowej marki Amazon Keratin, po zabiegu moje włosy stały się PROSTE, grube i lśniące. Nie kręcą się jak kiedyś, nie plączą i świetnie się układają, to rewelacyjna metoda, z pewnością każdy będzie zadowolony Smile

Moje poprzednie tematy:
03-07-2020 13:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manianna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 911
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: wygładzone i lśniące włosy
Podstawa to dobrze odzywione włosy. Ja miałam problem z puszeniem się włosów i generalnie były w słabej kondycji przez jakiś czas. Dwa mieisące trmu zaczęłam brać oeparol - to olej z wiesiołka w kapsułkach. Olej super działa na włosy, wzmacnia je i wygładza. Dzięki temu lepiej się układają i sa mocniejsze.

Moje poprzednie tematy:
10-07-2020 22:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
śliwa
Posting Freak
*****

Liczba postów: 842
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: wygładzone i lśniące włosy
Największym problemem wielu kobiet są puszące się włosy. Nie można ich ułożyć i wyglądać niechlujnie. Warto znaleźć skuteczny sposób na ich wygładzenie, aby każdego dnie nie walczyć z nimi. Pomyślcie o tym. Nie trzeba bowiem stosować kosztownych zabiegów, aby osiągnąć zamierzony cel. Nasz wygląda jest bowiem niezwykle ważny i to niezależnie od tego, gdzie się wybieramy.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2021 00:22 przez śliwa.)
22-01-2021 00:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
shizune
Senior Member
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: wygładzone i lśniące włosy
Faktem jest, że ja dbam o moje włosy, ale one i tak są przesuszone. Nie wiem, co robię nie tak. No, ale jeśli mam być szczera, to planuję sobie tutaj https://remy-hair.pl/treski-i-doczepiane-grzywki treski dokupić i po bokach doczepiać. Co wy o tym myślicie? Czy waszym zdaniem warto ? Moje włosy mega cienkie nie są, ale na pewno muszę nad nimi popracować.

Moje poprzednie tematy:
24-01-2021 18:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ametyst
Member
***

Liczba postów: 58
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: wygładzone i lśniące włosy
A próbowaliście już kosmetyków konopnych ?
Warto odwiedzić sklep internetowy Konopne24,w którym znajdziecie szampony do włosów,balsamy,odżywki,mające działanie kojące,nawilżające.Dzięki nim włosy staną się zdrowsze,lśniące,mocne i łatwe do rozczesaniu.Sklep ma w ofercie tez rewelacyjny krem konopny na problemy skórne który ukoi skórę,ochroni i zregeneruje.

Moje poprzednie tematy:
25-01-2021 20:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danosia
Senior Member
****

Liczba postów: 681
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: wygładzone i lśniące włosy
Szczerze mówiąc tak. I to nie tylko w przypadku wypadających włosów, tylko też np. kiedy są cienkie czy łamliwe i nie możemy ich zapuścić , a marzy nam się długa fryzura. W tym sklepie https://perukisklep.pl/peruki-naturalne- krakow/ można znaleźć szeroki wybór peruk, bardzo polecam

Moje poprzednie tematy:
26-01-2021 14:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
śliwa
Posting Freak
*****

Liczba postów: 842
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: wygładzone i lśniące włosy
Trzeba przede wszystkim zainwestować w dobry szampon, który będzie nie tylko mył włosy i skórę głowy, ale również będzie miał działanie pielęgnacyjne. Tutaj https://drogeria.pl/szampony warto sobie zerknąć. Jest tam sporo różnych ciekawych produktów dopasowanych do różnych potrzeb. Poczytajcie sobie koniecznie o poszczególnych szamponach ich właściwościach i wybierzcie najlepsze rozwiązanie.

26-01-2021 22:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajka22
Senior Member
****

Liczba postów: 550
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: wygładzone i lśniące włosy
Wiele kobiet marzy o kręconych włosach. Zamiast je na siłę prostować lepiej postaw na kosmetyki wysokiej jakości, które zapewnią im odpowiednią pielęgnację. Sprawdź na przykład markę Biolage. To wysokiej jakości produkty do włosów normalnych oraz takich, które wymagają intensywnej pielęgnacji. Rzuć okiem tu https://bellita.pl/biolage i zadbaj o swoje włosy.
Moje poprzednie tematy:


30-07-2022 11:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lilka91
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,116
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: wygładzone i lśniące włosy
Teraz bardzo modne są peruki. Tutaj https://perukaradom.pl/ znajdziesz duży wybór peruk w dobrych cenach. Do wyboru są zarówno włosy peruki naturalne jak i syntetyczne. Ja się właśnie zastanawiam nad peruką syntetyczną na początek. Później może kupię naturalną.
Moje poprzednie tematy:


jaka mata piankowa dla niemowlaka
05-08-2022 08:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,453
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #10
RE: wygładzone i lśniące włosy
Z jakich kosmetyków korzystacie w przypadku Waszych włosów i dlaczego?

Przeprowadzki firm Warszawa

Moje poprzednie tematy:
05-08-2022 14:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  osłabione włosy persymona 19 3,387 26-03-2024 00:08
Ostatni post: marcela
  Jak mieć gęste i długie włosy? nina18 28 2,294 26-01-2024 20:35
Ostatni post: Konstancja99

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS