Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Medycyna estetyczna Katowice
Autor Wiadomość
olajamroz
Member
***

Liczba postów: 181
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Medycyna estetyczna Katowice
Nie zdążyłam pójść do gabinetu medycyny estetycznej przed rozpoczęciem pandemii, ale zbieram kasę, na razie branża moja działa i chyba w końcu na botoks się zdecyduję, bo nie ma sensu zwlekać. Szukam na razie salonu medycyny estetycznej z konsultacjami online, z którym mogłabym pewne rzeczy po prostu obgadać przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Moje poprzednie tematy:
03-07-2020 10:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Medycyna estetyczna Katowice
Latami dbałam o siebie, ale niestety procesów starzenia nie powstrzymasz zwykłymi kosmetykami, tylko w końcu trzeba się zdecydować na coś poważniejszego. Pomógł mi bardzo kwas hialuronowy u dr Lenartowicz w Katowicach. Korekta zmarszczek kompleksowa, połączenie kwasu hialuronowego z osoczem bogatopłytkowym i z czasem jeszcze doszło kilka dodatkowych zabiegów. Miałam zwiotczałą skórę można powiedzieć. Wyglądałam bardzo staro po przekroczeniu 40 lat, a kwas hialuronowy mnie doprowadził mniej więcej do poziomu 36 lat, jakbym tak miała porównać. Niektórzy nawet dają lepsze wyniki, ale to pewnie wynika z grzeczności. Sama odejmuję 4, a i tak jestem bardzo zadowolona. Warto http://lenartowiczclinic.pl/.

Moje poprzednie tematy:
08-07-2020 09:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lalamido
Senior Member
****

Liczba postów: 639
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Medycyna estetyczna Katowice
w Katowicach jest fajny gabinet, Dermed, ja tam chodze co jakis czas na zabiegi pielegnacyjne twarzy, za kazdym razem wychodze zadowolona, zabiegi wykonywane bardzo starannie, przy uzyciu wysokiej jakosci produktów Smile

Moje poprzednie tematy:
24-07-2020 11:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hiacynta3
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Medycyna estetyczna Katowice
Czasami jednak warto gdzieś dalej wybrać się do kliniki medycyny estetycznej. Ja tak jeżdzę do Warszawy - https://klinikamiracki.pl/discovery-pico/ to jedyna klinika której ufam w 100% Smile

Moje poprzednie tematy:
21-08-2020 13:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alicja930
Posting Freak
*****

Liczba postów: 999
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Medycyna estetyczna Katowice
Zabiegi medycyny estetycznej mogą wnieść naprawdę fajne zmiany do wyglądu. Właśnie dlatego uważam, że powinno się na nie decydować, jeśli ma się taką możliwość. Najważniejsze jest to aby wybrać dobrą klinikę, która zabiegi przeprowadzi jak należy więc efekt będzie taki jak oczekujemy. Na stronie: https://www.qclinique.pl/zabiegi/infuzja-tlenowa jest oferta właśnie takiej kliniki. Na pewno wybranie jej nie będzie błędem, więc polecam. Wszystkie niezbędne informacje na temat zabiegów znajdziesz właśnie tutaj, ceny zabiegów są rozsądne, a w klinice przyjmują sami najlepsi specjaliści.

Moje poprzednie tematy:
25-08-2020 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
shizune
Senior Member
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Medycyna estetyczna Katowice
Medycyna estetyczna sama w sobie jest troszkę skomplikowana, ale nie ma to jak dobre podejście do klienta i zapoznanie go z samym zabiegiem, jak i komplikacjami, jakie mogą z takiego zabiegu wyniknąć. W klinice https://www.medeste.pl/zabieg/laserowy-r...arzy-szyi/ na pewno otrzymamy taką wiedzę, bez żadnych problemów i w standardzie wykonywanych dla nas usług Wink .

Moje poprzednie tematy:
26-08-2020 06:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spryciula13
Posting Freak
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Medycyna estetyczna Katowice
Z medycyną estetyczną nie miałam jeszcze styczności ale muszę przyznać że bardzo spodobał mni się zabieg przeszczepu włosów w klinice https://www.elite.waw.pl Mam łysienie androgenowe i przeszczep byłby wprost wskazany. Po za tym depilacja nóg i okjolic bikini za pomocą lasera również była by dla mnie idealnym rozwiazaniem.

Moje poprzednie tematy:
22-09-2020 20:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
betty36
Senior Member
****

Liczba postów: 727
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Medycyna estetyczna Katowice
Ja nigdy nie korzystałam z zabiegów medycyny estetycznej, ale coraz bardziej się do tego składniam.

Moje poprzednie tematy:
25-09-2020 16:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Medycyna estetyczna laik66 31 3,011 12-01-2024 17:31
Ostatni post: danosia
  Medycyna estetyczna-warto? Lukrecja 56 11,592 13-10-2023 11:37
Ostatni post: fatyka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS