Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cms dla sklepu internetowego
Autor Wiadomość
mirka
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Cms dla sklepu internetowego
Mam pytanie. Na jakim cms najlepiej postawić sklep internetowy? Dodam, ze chodzi tutaj o postawienie sklepu dla bliskiej mi osoby Smile

Moje poprzednie tematy:
22-06-2020 14:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
luiz
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Cms dla sklepu internetowego
Zrób shopera Smile Prosta sprawa, wyklikasz sam. Jak chcesz mogę zaoferować niższe ceny niż cennikowe, bo jesteśmy resellerem (pakiet startowy z regulaminami, szablonem, certyfikatem ssl zamiast 1300 zł będzie kosztował Cię poniżej 1000 zł).

Jeśli chcesz darmowe szablony to tutaj również masz wiele możliwości
presta
magento
drupal
Jest ich wiele oraz wszystkie są rozwijane przez wielu programistów na świecie. Zerknij sobie tutaj https://darmowy-cms.pl/

Na stronie jest spore porównanie takich darmowych cms wraz z opisem, który opłaca się wybrać.
Moje poprzednie tematy:


Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.
22-06-2020 15:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MichałWrok
Senior Member
****

Liczba postów: 436
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Cms dla sklepu internetowego
A przy tworzeniu własnego sklepu internetowego rozważacie może skorzystanie z gotowego oprogramowania sklepowego, jakim jest między innymi RedCart m.in z integracjami dropshippingowymi, aktualizacją stanów magazynowych, firmami kurierskimi, zabezpieczeniami ssl i jeszcze długo trzeba byłoby wymieniać. Do tego jest to dużo tańsze, ponieważ możesz wybrać sobie za kilkadziesiąt złotych miesięcznie pakiet. Udanego biznesu życzę!

Moje poprzednie tematy:
21-08-2020 16:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  rzeczy dla maluszka Tapikur 118 20,753 18-04-2024 16:05
Ostatni post: sammas
  Reklama dla firmy jaka ? Tapikur 73 11,738 29-03-2024 15:01
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS