Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zagospodarowanie terenów zieleni
Autor Wiadomość
scyzoryk22
Senior Member
****

Liczba postów: 451
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Zagospodarowanie terenów zieleni
Planujemy pośrodku naszej inwestycji stworzyć ogród. Mieszkania mają być przede wszystkim dla młodych rodzin z dziećmi. Chcemy stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spędzać czas ze swoimi dziećmi. Szukamy firmy, która zaprojektuje takie miejsce i je wykona. Co możecie mi powiedzieć o firmie Kępka Ogrody http://kepkaogrody.pl/zagospodarowanie-terenow-zieleni Warto z nimi współpracować?

Moje poprzednie tematy:
18-06-2020 06:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Zagospodarowanie terenów zieleni
Warto też w przyszłości pomyśleć o firmie, która oferuje dobre usługi ogrodnicze gdynia. Przynajmniej na początek przyda wam się wsparcie kogoś, kto naprawdę zna się na pielęgnacji ogrodu. Bo na takich kwestiach też trzeba mieć troszkę pojęcia.

Moje poprzednie tematy:
19-06-2020 06:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manianna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 911
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Zagospodarowanie terenów zieleni
Hejka,
na pewno potrzebne beda Wam przerozne narzedzia, o ktorych czesci nawet zapewne nie slyszeliscie nigdy w zyciu!Smile Chociazby nozyce do zywoplotu - zobaczcie jak wygladaja i ile kosztuja: https://emast.pl/dom-i-ogrod/narzedzia-m...-zywoplotu - dzieki nim mozna samodzielnie przystrzyc swoj zywoplot (takze z tuji - bardzo popularnych roslin na zywoplot).

Moje poprzednie tematy:
19-06-2020 19:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
korn
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Zagospodarowanie terenów zieleni
Przy zagospodarowaniu większych terenów bardzo przydatna może być kratka trawnikowa geosystem. Można za jej pomocą wykonać między innymi zabezpieczenie skarp czy utwardzone tereny zielone.

Moje poprzednie tematy:
    17-07-2020 08:05
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    byniek
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,592
    Dołączył: Feb 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Zagospodarowanie terenów zieleni
    Ja mam ogród wielopowierzchniowy i w tym roku mam za zadanie sprawić żeby był tutaj piękny, zielony i równy trawnik. W sklepie https://www.stiga.pl/sklep/przygotowanie-trawnika znalazłem kilka niezbędnych rzeczy, ale gdybyście jeszcze mogli mi polecić jakiś poradnik jak zakładać trawnik i jak go pielęgnować byłbym bardzo wdzięczny.

    Moje poprzednie tematy:
    30-05-2021 16:35
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS