Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
organizacja wesela
Autor Wiadomość
Mela12
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: organizacja wesela
Można o tym sporo powiedzieć, ale ważne jest także to, jakie sesje zdjęciowe macie. Na pewno słyszeliście nie raz, że Marcin Orzołek fotograf ślubny jest polecany i że naprawdę porządne zdjęcia wykonuje. Tutaj https://www.marcinorzolek.pl/ macie jego stronę www, by obejrzeć jego prace. To jeden z najbardziej znanych fotografów w naszym mieście. Ja mogę dopowiedzieć, że również specjalizuje się w sesjach brzuszkowych. Sprawdźcie jego portfolio, mnie naprawdę powaliło.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-03-2022 16:28 przez Mela12.)
15-02-2021 21:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Waleriaa
Junior Member
**

Liczba postów: 39
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: organizacja wesela
Sala ma ogromne znaczenie przy organizacji wesela, ale ważne są też atrakcję, dzięki którym wasi goście miło spędzą czas, nie można tu zapominać też o najmłodszych gościach i warto zapewnić atrakcje dla dzieci. Ja początkowo w ogóle o tym nie pomyślałam, dopiero siostra podsunęła mi ten pomysł i był to strzał w 10! Smile

Moje poprzednie tematy:
16-02-2021 01:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lorenss
Junior Member
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: organizacja wesela
Stworzenie związku z partnerem to nie lada wyzwanie pochłaniające ogromne ilości zasobów. Podobnie jest z przygotowaniami do wesele ponieważ to jedyna taka okazja w naszym życiu do wspólnego świętowania. Często jest to także bardzo ważny krok w drodze ku budowaniu wspólnej rodziny Smile Trzeba sobie zdać sprawę z jednego, na tej uroczystości będzie cała nasza najbliższa rodzina oraz znajomi. Wybranie odpowiednio przestronnej sali weselnej sprawi, że każdy poczuje się komfortowo. Zadbajmy także o wysokiej jakości obsługę bo często nawet w najbardziej znanych lokalach można mieć pewne uwagi co do jej działania. Zresztą możecie poczytać o tym szerzej na wielu forach internetowych. Pamiętajmy także o odpowiedniej oprawie muzycznej. Nadal najbardziej popularne są takie usługi jak zespoły weselne Zakopane oferujące muzykę graną na żywo. Jeszcze jak wybierzemy zespół z tamtych okolic to z pewnością możemy liczyć na dodatkowe atrakcje Smile

Moje poprzednie tematy:
    18-02-2021 20:25
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    done
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 48
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #14
    RE: organizacja wesela
    Dokładnie, wesele to jedno z największych przeżyć!

    Moje poprzednie tematy:
    22-02-2021 00:01
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    betty36
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 727
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #15
    RE: organizacja wesela
    Wszystkie wskazówki w tym temacie mogą być naprawdę niesamowicie pomocne!

    Moje poprzednie tematy:
    28-03-2021 17:50
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    beata222
    Member
    ***

    Liczba postów: 170
    Dołączył: Mar 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #16
    RE: organizacja wesela
    Bardzo lubię organizować wesela. Organizowałam już dwóch przyjaciółek a teraz czas na moje własne. I szukam i zapisuję i wizualizuję. Znalazłam super menu https://naskrajnej.pl/menu-weselne/ i bardzo mi odpowiada. Zaczęłam dosyć szybko się tym zajmować aby się nie stresować.

    Moje poprzednie tematy:
    09-04-2021 20:59
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jowitta41
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,467
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #17
    RE: organizacja wesela
    Jeśli organizujecie przyjęcie weselne nie zapomnijcie o atrakcjach i o dekoracjach. Polecam wypożyczyć napis love to wygląda świetnie i jest też pięknym tłem do zdęć. Sprawdźcie to. ja wam polecam.

    Moje poprzednie tematy:
    14-04-2021 18:33
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    sylka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,401
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #18
    RE: organizacja wesela
    Nikt nie mówił, że organizacja wesela będzie łatwa, ale moim zdaniem jest to wszystko warte zachodu. Taki dzień ma się raz w życiu. My z narzeczonym ślub planujemy na przyszły rok i bardzo chciałabym, aby pojawił się na nim Bayer Full: https://ciekawynews.pl/slub/uczyn-ten-dz...go-wesela/ ponieważ oboje cenimy sobie muzykę Disco Polo.

    Moje poprzednie tematy:
    30-04-2021 13:33
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dudson
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,401
    Dołączył: Sep 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #19
    RE: organizacja wesela
    Akustyka jest bardzo ważna przy urządzaniu imprez, dlatego też warto zainwestować w jak najlepszy sprzęt. Ja posiadam pułapki basowe jak i panele akustyczne firmy https://bluetone.pl/bass-trapy/ są one solidne i warte swojej ceny.

    Moje poprzednie tematy:
    01-05-2021 12:52
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kamila_7
    Member
    ***

    Liczba postów: 218
    Dołączył: Jul 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #20
    RE: organizacja wesela
    Ślub, zwłaszcza kościelny, jak również wesele to jedyne takie wydarzenia w życiu większości osób. Jeżeli chcecie mieć profesjonalne wykonane zdjęcia z tego ważnego dnia to powierzcie tą czynność profesjonalistom. Zobaczcie co oferuje https://emelfis.pl w temacie zdjęć ślubnych.

    Moje poprzednie tematy:
      08-06-2021 10:21
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS