Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dbanie o zdrowie
Autor Wiadomość
Tapikur
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,217
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Dbanie o zdrowie
Dla każdego z nas nasze zdrowie powinno być najważniejsze. Mamy teraz trudniejsze czasy i warto jest zadbać o to by zostać w domu i mieć jak najmniejsze kontakty z ludźmi. Lepiej jest załatwić receptę przez https://zdalnaprzychodnia.pl/recepta-online , niż latać po lekarzach i przychodniach.

Moje poprzednie tematy:
21-05-2020 15:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
yoohoo
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,756
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Dbanie o zdrowie
Teraz chyba takie telewizyty są zalecane. Nie każdy lekarz przyjmuje w przychodni.

Moje poprzednie tematy:
21-05-2020 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lalamido
Senior Member
****

Liczba postów: 639
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Dbanie o zdrowie
ale badan niestety nie da sie wykonac przez telefon, a trzeba pamietac, ze ludzie maja rozne choroby, i wazne są tez badania profilaktyczne. Mnie sie udało na szczescie przed tym wszystkim zalapac na cytologie i okazało sie, ze jest cos nie tak, lekarz zalecil mi stosowanie zelu papilocare przez pol roku bo podejrzewal wiusa hpv, zaniedbanie tego moze prowadzic nawet do raka szyjki macicy

Moje poprzednie tematy:
22-05-2020 13:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
farrumbolle
Member
***

Liczba postów: 51
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Dbanie o zdrowie
Warto to zdrowie wspomagać, dbać o nie. Dieta odpowiednia, aktywność fizyczna, suplementacja to przepis na długowieczność Wink Nieprzetworzone jedzenie, naturalne składniki pożywienia myślę że mają tutaj kluczową rolę. Lepiej jest zapobiegać niż leczyć efekty niedbalstwa Wink Jeżeli chodzi o suple no to tutaj kwasy tłuszczowe, witaminy i minerały. Olejki cbd https://purehemp.pl bardzo fajnie się sprawdzają bo zawierają wszystkie te składniki odżywcze. Polecam sprawdzić Smile
Moje poprzednie tematy:


wkładki ortopedyczne
22-05-2020 23:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Amelka01
Senior Member
****

Liczba postów: 628
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Dbanie o zdrowie
Zdecydowanie o swoje zdrowie musimy dbac- bo bez niego nic tak juz nie cieszy. Bardzo ciezko maja jednak osoby starsze ktore bardzo czesto nie sa juz zdolne do samodzielnego funkcjonowania i mierzenia sie z codziennymi wyzwaniami. Mnie udalo sie jedynie przez kilka miesiecy opiekowac sie babcia jednak nie mialam odpowiednich srodkow i wiedzy aby zadbac o nia tak jak nalezy. Gdyby nie dom seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu to babcia nigdy nie poczula by sie tak dobrze jak teraz. Dbaja o nią przez caly czas - personel jest doswiadczony a seniorzy zadowoleni.

Moje poprzednie tematy:
25-05-2020 16:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,820
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Dbanie o zdrowie
Myślę, że przede wszystkim różnego rodzaju badania będą bardzo ważne. Powinniście zerknąć sobie na stronę https://biorezonans-wilanow.pl/ i skorzystać z niej, jeśli tylko będziecie mieli okazję. Znajdziecie tam sposoby na alternatywne lecenie i w ofercie znajdziecie testy na alergię i odczulanie, terapię przeciwbólową, walczenie z pasożytami, wirusami, bakteriami i wiele, wiele innych.

Moje poprzednie tematy:
21-07-2020 21:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
shizune
Senior Member
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Dbanie o zdrowie
Właśnie chcę zadbać o siebie, bo ostatnio to troszkę kulało i myślę, że zapiszę się na rezonans głowy. Często mam jakieś boleści, nie wiem, niezwiązane ze sobą bóle, a jednak zależy mi, żeby w razie czego zareagować szybko. W placówce MRI Diagnostyki dostanę odpowiedni termin już za kilka dni, co mnie bardzo cieszy, bo nie chcę długo czekać.

Moje poprzednie tematy:
17-08-2020 10:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
seba
Posting Freak
*****

Liczba postów: 905
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Dbanie o zdrowie
Powiedzcie swoim bliskim, że w dozie teraz obowiązuje promocja 20% rabatu na leki dla seniorów 60+. Można z niej skorzystać codziennie w godzinach 8-12. Uważam, że jest to bardzo duża oszczędność.

Moje poprzednie tematy:
    26-08-2020 15:43
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kikom
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 456
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Dbanie o zdrowie
    u nas z kolei babcia troche sie pochorowała i nie ma kto z nia zostać, dlatego planujemy ja zapisac do domu seniora http://podtopolami.pl tam bedzie miała opieke cała dobe
    Moje poprzednie tematy:


    grzejnik dekoracyjny
    22-11-2020 13:24
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    alicja930
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 999
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Dbanie o zdrowie
    Moim zdaniem warto jest inwestować w odpowiednie sprzęty medyczne, a szczególnie w lampę bioptron, która przyspiesz procesy gojenia i uśmierza ból. Na stronie: https://www.zeptersklep.pl/49-bioptron znalazłam ofertę fajnego sklepu, w którym ta lampa dostępna jest w naprawdę dobrych cenach.

    Moje poprzednie tematy:
    23-11-2020 14:54
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Zdrowie a żwyność czarneszpilki 65 24,890 23-02-2024 11:18
    Ostatni post: Aligru
      Dbanie o psa Tapikur 32 4,714 05-12-2023 09:05
    Ostatni post: sylka

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS